L.Joe prosi wytwórnię TOP MEDIA o wcześniejszą terminację kontraktu!

Członek boy bandu TeenTopL.Joe prosi agencję o wcześniejsze zerwanie jego kontraktu. 

9 lutego, L.Joe wyznał że poprosił o wcześniejsze zerwanie jego kontraktu na wyłączność z wytwórnią TOP Media. Oryginalnie jego kontrakt ma wygasnąć dopiero w styczniu 2018 roku.

 

L.Joe twierdzi, że TOP Media nadużywa swoich praw za bardzo angażując się w prywatne aktywności idola (chodzi tu o jego udział w dramie), co doprowadziło do ograniczenia zaufania wobec niej.

Konflikt pomiędzy stronami rozpoczął się już w ubiegłym roku (październik 2016).
L.Joe spotkał się wtedy z przedstawicielami agencji, żeby rozmawiać na temat przedłużenia kontraktu. Idol miał wyrazić chęć promowania się solo, lecz agencja mu odmówiła i od tamtej pory ograniczyła też pole do manewru.

 

Źródło agencji komentuje:

 To prawda, że L.Joe poprosił o wcześniejsze zerwanie kontraktu jednakże pozostał mu jeszcze rok czasu, wciąż liczymy na to że zmieni zdanie i będzie chciał się promować z resztą. Pozostałych pięciu członków zespołu odnowiło swoje kontrakty w grudniu 2016 roku. Grupa aktualnie przygotowuje się do comebacku w marcu. Członkowie zespołu oraz agencja mają nadzieję, że L.Joe zmieni swoją decyzję.”

 

 

L.Joe usunął większość swoich zdjęć z Instagrama, unfollowował też wszystkich członków zespołu.  Ta nagła zmiana zmartwiła fanów!

 

 

 

Idol zmienił też nazwę na Instagramie z  @teentoploveu93 na @iam93112, jego konto z publicznego stało się też prywatne.

W zeszłym roku L.Joe dodał post krytykujący wytwórnię TOP MEDIA.

Obrazek szczekającego psa – “woof” (słowo zapisane w języku koreańskim w tle obrazka). W języku koreańskim „kłamstwa” i „opowiadanie bzdur” w wymowie brzmią podobnie do dźwięku szczekającego psa. W komentarzu do obrazka załączył także emotkę – “TOP” odnoszącą się do nazwy wytwórni.


Wytwórnia TOP MEDIA zaprzecza jakoby miała ingerować w prywatne aktywności L.Joe

 

Wszystkie nasze dyskusje z producentami dramy, w której pojawia się L.Joe były zgodne z protokołem. Zatem plotki o tym jakoby agencja miała ingerować w prywatne aktywności idola są nieprawdziwe.

 

Według plotki agencja TOP MEDIA miała zażądać od twórców dramy siedmiokrotnie wyższej opłaty za pojawienie się L.Joe w dramie, niż w przypadku innych idoli.

 

Source: (1) (2) (3)

1 Comment

  1. Pingback: Agencja Teen Top wycofuje pozew złożony przeciwko L.Joe – Hallyu☆News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *