„Niestosowna” niespodzianka zorganizowana dla T.O.Pa (BIG BANG) oburzyła Koreańczyków!

Członek zespołu BIGBANG –  T.O.P zaciągnął się na służbę wojskową tak jak planował – 9 lutego.  Jego życzeniem było rozpocząć ją „po cichu” – bez zbędnego zamieszania i prezentów od fanów. Mimo to wiele VIPów przybyło do jednostki wojskowej w Nonsan. Niektórzy fani z pożegnania zrobili „zbędne” widowisko… 

Agencja idola – YG Entertainment opublikowała 6 lutego oficjalne oświadczenie, w którym przekazała prośbę artysty fanom:

 

T.O.P życzy sobie rozpocząć służbę wojskową „po cichu”, bez prezentów oraz ceremonii pożegnalnych. – YG Entertainment

 

Sporo fanów rapera BIGBANG i tak pojawiło się pod bazą wojskową 9 lutego nie zważając na jego prośbę i oświadczenie wytwórni. Żadne zaskoczenie, ponieważ przybycie jego wielbicieli było do przewidzenia. (Fani zwykle przychodzą pod bazy wojskowe pożegnać swoich idoli).  Nikt jednak nie spodziewał się ogromnych balonów z helem!

 

Najczęściej fani żegnający swoich ulubieńców, życzą im udanej służby i robią kilka zdjęć. W przypadku pożegnania T.O.Pa fani przynieśli duże balony z helem, które unosiły się kilka godzin nad bazą w Nonsan.

Oppa, nie tęsknij za bardzo za swoją pracą, ‘hot dogiem’ i swoimi fanami~

[*hot dog to pseudonim siostrzeńca TOPa ]

Nonsan Bootcamp to jednostka militarna, w której idol otrzyma 4 tygodniowy trening podstawowy. Wygląda na to, że niektórzy zapomnieli iż jest to baza wojskowa. Przy takich obiektach jakiekolwiek obiekty latające są surowo zabronione. Nie „dekoruje się” ich też kilkumetrowymi banerami, które przynieśli ze sobą fani.

Większość VIPów krytykuje zachowanie tych fanek. Po pierwsze za nierespektowanie prośby T.O.Pa, po drugie za niszczenie dobrej opinii całego fandomu takimi zachowaniami.

 


Source: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *