L.Joe (TeenTop) wyjaśnia dlaczego skasował zdjęcia z Instagrama

Wytwórnia TOP Media zapewnia, że L.Joe pozostanie członkiem boy bandu TEEN TOP przynajmniej do końca jego kontraktu – styczeń 2018 roku. Artysta  ma też wziąć udział w nadchodzącym comebacku w marcu.

 

Tymczasem idol skasował zdjęcia ze swojego Instagrama i zmienił nazwę (usuwając z niej frazę „TeenTop”).

L.Joe prosi wytwórnię TOP MEDIA o wcześniejszą terminację kontraktu!

L.Joe po raz pierwszy od ujawnienia jego prośby terminacji kontraktu przez media zabrał głos w tej sprawie – zostawił wiadomość dla fanów na oficjalnej kafejce internetowej zespołu:

 

Minęło trochę czasu… Po pierwsze zdjęcia ze swojego konta na Instagramie usunąłem nie po to by pozbyć się wszystkich wspomnień dotyczących fanów i zespołu. Zrobiłem to dlatego, że jest mi ciężko patrzeć na fotografie z czasów, do których nie mogę już wrócić. Proszę, nie pozbywajcie się mnie ze swoich wspomnień, cieszmy się nimi wspólnie. Ja osobiście mam zamiar bardzo je pielęgnować.
Ponieważ nie byłem w stanie Was informować na bieżąco przysporzyłem Wam zmartwień. Teraz chcę nosić ten ciężar, który spoczął na Waszych barkach razem z Wami. Dziękuję, że się o mnie martwiliście, mimo iż zachowałem się w taki sposób. Zrobiło się zimno, uważajcie proszę żeby nie złapać przeziębienia/grypy drogie Angels…

https://twitter.com/EmotioNielAngel/status/830266727468527616

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *