V (BTS) mówi o swojej pierwszej roli w dramie ,,Hwarang”

Członek BTSKim Taehyung (znany także jako V) podzielił się swoimi przemyśleniami na temat jego aktorskiego debiutu w popularnej dramie stacji KBC – ,,Hwarang”.

15 lutego agencja Bangtan Boys – Big Hit Entertainment przekazała słowa Taehyunga:

,,Praca na planie ,,Hwarang” dużo mi uświadomiła, zdobyłem dzięki niej wiele nowych doświadczeń i niezapomniane wspomnienia. To, że mogłem uśmiechać się i płakać jako Hansung, żyć jako Hansung dawało mi dużo szczęścia. Mam nadzieję, że czuliście prawdziwość Hansunga, że udało mi się was – widzów porwać!

Szczerze, bardzo się denerwowałem i stresowałem, bo to była moja pierwsza rola. Proszę, pamiętajcie długo o Kim Taehyungu – Hansungu, oraz przekażcie dużo miłości oraz wsparcia dla ,,Hwarang”.”

Znalezione obrazy dla zapytania hwarang


cr.:(1)

3 comments

 1. hwaitinghwarang Reply

  Cudny był w tej roli, szkoda, że było go tak mało, ale każda scena z nim to perełka.
  Chyba będzie świetnym aktorem, sprawdzi się w romansach, dramatach i horrorach 😀
  Oby częściej grał!

 2. Mara Reply

  zakochałam się w tej dramie <3 oczywiście że przekażę duuużooo miłości 😀 ta drama jest niesamowita <3 a V jest niesamowity, wiedziałam że poradzi sobie jako aktor co do tego nie miałam żadnych wątpliwości 🙂 mam nadzieję że jeszcze w nie jednej dramie zagra 🙂 ale jak na razie niech skupi się na trasie koncertowej 🙂

 3. Neytiri Reply

  Awww, mój kochany Viii :)) Obejrzę tą dramę dla tych uroczych scen z jego udziałem, coś czuję, że to była idealna pierwsza rola dla niego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *