Hwayoung odpowiada hejterom!

Źródło: OSEN via Nate

Do wszystkich złośliwie komentujących: To twoja (wasza?) wina. To moja wina. Wygląda na to, ze chcecie brudnego, oficjalnego oświadczenia. W procesie starania się aby dzielić się naszymi starymi ranami i rozczarowaniami, to wszystko zaczęło się z tak młodego i niedojrzałego miejsca. Do was wszystkich, tak komentujących, którzy chcą obrzydliwych walk i obrzucania się błotem,  aby poczuć się lepiej, lepiej uważajcie.


 1. [+735, -83] Co ona gada? To właśnie one [Hwayoung i jej siostra] wyciągnęły ten skandal podczas „Taxi” a teraz próbuje zachowywać się jakby była lepsza.

 2. [+568, -64] Nic z tego by się nie działo, gdybyś pohamowała swoje usta podczas „Taxi”, ty głupia dz*wko.

 3. [+309, -48] Jak ona może uważać, że to taka sama sytuacja? T-ara były krytykowane przez lata, jakby zdradziły cały kraj i straciły mnóstwo czasu, mnóstwo wysiłku, kiedy ona chodziła wszędzie jak mała księżniczka, przez 5 lat… Krytyka która teraz dostajesz, to nawet nie 1% tego co spotkało T-ara

 4. [+52, -25] Cóż, to pokazuje, że bliźniaczki, to nie ktoś z kim można zadzierać. Wyobraźcie sobie jak złe muszą być T-ara za te stracone 5 latㅋㅋ oczywiście, to też ich wina

 5. [+49, -17] Zachowuje się teraz jak wielka s*ka. Udawała delikatną ofiarę podczas „Taxi” a teraz wyszła na jaw jej prawdziwa natura. Nie chcesz słyszeć hejtu? Więc po co wyciągałaś tę sprawę!

 6. [+47, -6] To przez ciebie T-ara dostały hejt w każdej możliwej postaci i przestały być popularne w Korei. Podczas gdy ty byłaś zajęta graniem ofiary, pomyślałaś chociaż o sprostowaniu tego co stało się z T-ara? Tak jak powiedziałaś, obie strony ponoszą winę, ale to ty żyłaś lepiej, jako ofiara, przez ten cały czas.

 7. [+40, -5] Nigdy nie skomentowałam/em artykułu o siostrach, ale to już absurd. Nie sądzisz, ze to co się stało, wyszło poza bycie „młodą i niedoświadczoną”? Więc co z tym graniem niewinnej ofiary? Przez 5 lat robiłaś co chciałaś, a teraz płaczesz jakbyś nadal była ofiarą… Sposób w jaki teraz piszesz, sprawia że T-ara wyglądają bardziej niewinnie.

 8. [+36, -6] Co za żart… Czy ona się wkurza za to, ze jest teraz w centrum tego wszystkiego? Powinnaś trzymać bójki w sferze prywatności, czemu wyciągnęłaś to publicznie? To ty byłaś ta, która w „Taxi” mówiła o tym dla zyskania uwagi, wiec teraz ją masz, czy to nie takiej oczekiwałaś?

 9. [+29, -9] Zapomniała jak przybierała pozycje ofiary przez te 5 lat? Każe zamknąć się internautom, teraz, kiedy na jaw wyszła prawda?

 10. [+26, -6] Hej ty, Ryu Hwayoung-ssi, jeśli nie możesz znieść tego co zarzucają ci internauci, może nie powinnaś zostawać celebrytką. Nie wspieram tego hejtu przeciwko tobie, ale ile jeszcze lat mamy znosić informacje w mediach, o tych walkach? Więc jeśli byłaś młoda i niedoświadczona, czy teraz jesteś dojrzalsza? Naprawiłaś coś? To wszystko to jakiś żart

 11. [+26, -2] Mogłaby utrzymać swoją maskę ofiary, gdyby tylko trzymała język za zębami

 12. [+26, -3] Wow, jaki psychol…

 13. [+26, -3] Problemem jest to, że jedna strona straciła tak wiele, kiedy ty zyskałaś sporo na wizerunku ofiary~

 14. [+24, -4] Nawet T-ara nie odpowiadały dissem na hejterów, nieważne ile nienawiści otrzymywały, a ona myśli, że ma jaja żeby to robić?

 15. [+24, -1] To raczej wstrętne, widzieć jak bliźniaczki zachowują się jakby były lepsze


Jeśli nie jesteście w temacie, przeczytać o tym tutaj:

Hwayoung ponownie opowiada co działo się w T-ara

Po emisji „Taxi”, były członek ekipy pracującej z T-ara ujawnił coś co zszokowało dużą część fanów i osób zainteresowanych. Udostępnił zdjęcia rozmowy pomiędzy Hwayoung a Yoreum, która w tamtym czasie była najmłodsza członkinią. Hwayoung wysyłała jej wiadomości, będące wręcz groźbami, gdy Yoreum nie wiedziała o co może dokładnie chodzić i chciała się spotkać, aby porozmawiać.


cr.: (1) (2)

1 Comment

 1. Neytiri Reply

  Ta dziewucha jest bezczelna, nie mogę jej znieść i nie mam ochoty oglądać niczego z jej udziałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *