K.A.R.D mówią o swojej międzynarodowej popularności i o byciu jedyną mieszaną grupą idoli w Korei

Jako jedyna koedukacyjna grupa w K-Popie, K.A.R.D od razu wyróżnia się na tle męskich i żeńskich zespołów.

Nawet bez promowania piosenki „Oh NaNa” znalazła się ona na 2 miejscu, na amerykańskiej liście K-Popowych piosenek na iTunes, a teledysk zdobył ponad 6 milionów wyświetleń w jeden miesiąc. Popularność grupy zaczęła rosnąć gdy wydali kolejną pre-debiutową piosenkę „Don’t Recall”, do której teledysk zdobył milion wyświetleń w mniej niż dzień.


B.M powiedział “Chcemy stać się światowymi gwiazdami. Będziemy pracować ciężko, więc będziemy nie tylko wyjątkowa rookie grupą, ale też grupą, która znajdzie się na głównej liście Billboard.”

Zapytani o to jak myślą, czemu są popularni wśród międzynarodowych fanów K-popu, członkowie jednocześnie odpowiedzieli, ze to dzięki ich wyjątkowemu brzmieniu.

Jiwoo odpowiedziała: „Gatunek muzyki, którą tworzymy jest popularny wśród międzynarodowych fanów i również w Korei jest dużo ludzi, którzy stają się jego fanami. Myślę, że stanie się bardziej popularny, gdy zaczniemy aktywnie promować nasze piosenki.”

Somin jeszcze przed dołączeniem do K.A.R.D była członkinią dwóch innych grup DSP, Puretty i April. Piosenkarka powiedziała: „Chciałam spróbować różnych gatunków muzycznych, dlatego zdecydowałam się opuścić April. Miałam dużo szczęścia, że mogłam dołączyć do K.A.R.D. Wiele osób powiedziało mi, że wyglądam jakbym znalazła coś co do mnie pasuje, więc to duża ulga.”

B.M.: „Oryginalnie, J.seph i ja mieliśmy zadebiutować jako hip-hopowy duet, ale plany uległy zmianie.”

J.seph kontynuował: „Na początku, grupa koedukacyjna wydawała się kłopotliwa, nie mogłem sobie tego wyobrazić; jednak teraz, czuję że to było jak błogosławieństwo, Somin i Jiwoo naprawiły nasze słabości i możemy pokazywać się fanom w taki sposób, w jaki tylko mieszana grupa może.”


cr.: (1)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    Dokładnie, J.Seph świetnie to ujął na koniec, koedukacyjna grupa ma swoje atuty i w KARD chłopcy i dziewczęta idealnie się uzupełniają, tworząc ciekawą mieszankę i brzmienie. Trzymam za nich kciuki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *