Obsada ,,Hwarang” dziękuje widzom po finale dramy

Członkowie obsady ostatniego hitu stacji KBS – dramy ,,Hwarang” po finale wyrazili swoje uczucia związane z zakończeniem serialu!

21 lutego po emisji finałowego odcinka serialu Park Hyung Sik, Do Ji Han, Jo Yoon Woo i Kim Taehyung (V z BTS) udostępnili to samo zdjęcie obsady, które prawdopodobnie zostało zrobione, gdy spotkali się, aby oglądać ostatni odcinek razem. Na zdjęciu znajdują się: Jo Yoon Woo, Kim Hyun Jun, Do Ji Han, Choi Minho (SHINee), Park Seo Joon, Kim Taehyung i Park Hyung Sik.


Park Hyung Sik opublikował to zdjęcie i podpisał je: ,,Dziękuję… kocham was”.
Udostępnił też swoje zdjęcie z planu, które podpisał:

,,Najbardziej ze wszystkiego cieszy mnie to, że mogłem spotkać tak wielu wspaniałych ludzi. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspierali ,,Hwarang” przez cały ten czas oraz tym, którzy razem z Sammaekjong płakali i śmiali się. Kocham was.”


Joo Yoon Woo natomiast opublikował to zdjęcie w odcieniach szarości i napisał: 
,,Hwarang, dziękuję za wszystko.” Następnie wypisał imiona osób z obsady ze zdjęcia, a na końcu dodał: ,,To już prawdziwe pożegnanie.”


Do Ji Han opublikował to zdjęcie wcześniej ,,sklejając je” z jednym z plakatów promujących ,,Hwarang”. Podziękował wszystkim za miłość i wsparcie, powiedział, że jest szczęśliwy, iż mógł spotkać tylu cudownych ludzi, a opis zdjęcia zakończył: ,,Kocham was tak bardzo, bardzo.”


Kim Taehyung opublikował to zdjęcie na oficjalnym koncie BTS na Twitterze i napisał: ,,Jestem naprawdę wdzięczny za to, że miałem możliwość nagrywać tę dramę z tak wspaniałymi ludźmi. Chcę pokazać to ARMY!!!”


Kim Hyun Jun udostępnił zdjęcie z planu, które podpisał: ,,Cieszę się, że mogłem żyć jako Danse przez dziesięć tygodni. Żegnaj, Danse.” 


cr.:(1)

1 Comment

  1. hwaranghwaiting! Reply

    PHS to chyba alien lub anioł, jak to możliwe, żeby facet miał taką skórę??!
    A Hwarang było rzeczywiście najlepsze, dały chłopaki radę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *