Bang Yong Guk będzie promował się z resztą zespołu podczas nadchodzącego comebacku!

Wytwórnia TS Entertainment poinformowała fanów, że lider B.A.P czuje się już lepiej i będzie promował ROSE wraz z resztą członków!

 

Witajcie, tutaj TS Entertainment! 

Po pierwsze chcielibyśmy bardzo podziękować za wasze wsparcie, jakiego udzielacie zespołowi B.A.P oraz ich nadchodzącemu szóstemu singlowi – ROSE, który zostanie wydany 7 marca. 

Mamy też radosną nowinę! W trakcie najbliższego comebacku lider grupy – Bang Yong Guk powróci do aktywności promocyjnych! 

Jak wiecie u Yong Guka zostały zdiagnozowane napady lękowe, z tego też względu członek zespołu przez pewien okres był nieaktywny, by skupić się na terapii. Na całe szczęście czuje się już lepiej!

Razem doszliśmy do wniosku, że jest już gotowy by powrócić do aktywności z zespołem, będziemy jednak bacznie przyglądać się jego stanu psychicznemu, ponieważ zdrowie idola jest dla nas priorytetem!

Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie i miłość. B.A.P zrobią wszystko co w ich mocy by was nie rozczarować!

U lidera zespołu B.A.P zdiagnozowano zaburzenia lękowe

 


Source: (TS ENT. Facebook)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    Mam nadzieję, że również weźmie udział w trasie koncertowej o ile będzie czuł się na siłach. Może wyrwanie się z Korei trochę pomoże, w Europie będą mogli pozwiedzać bez osaczenia przez fanów, wielu idoli czuje się tutaj swobodniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *