Członkowie K.A.R.D opowiadają o damsko-męskich relacjach w swojej grupie

KARD opowiadali o tym jak to jest być członkiem koedukacyjnej grupy i jakie relacje panują między nimi! 

Członkowie zespołu udzielili wywiadu dla Xports News.
B.M powiedział:
„Nasze ostatnie sukcesy mogą wynikać z tego, że jesteśmy grupą mieszaną – aktualnie takie zespołu są rzadkością. Poza tym sądzę, że fani z całego świata polubili nasze choreografie w stylu groovy i dance hall.” 

J.seph dodał:

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem, że będę w mieszanej grupie, byłem bardzo zaskoczony.  Wtedy nie potrafiłem sobie tego wyobrazić. Na całe szczęście dobrze zgraliśmy się z dziewczynami podczas ćwiczeń. Jesteśmy zgranym zespołem.

Jiwoo wypowiedziała się na temat relacji damsko-męskich w grupie:

Razem ćwiczymy, razem jemy, zupełnie jak rodzina. Spotykanie się z kimś z zespołu nie miałoby sensu. Widujemy się tak często i wiemy o sobie wszystko. Nie ma tutaj miejsca na romantyczne uczucia.Nie musieliśmy nawet składać agencji żadnych obietnic odnośnie „randkowania” ze sobą, to jest wręcz oczywiste, że do tego nie dojdzie.


src: (1)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    Razem jedzą, ćwiczą, widują się często, wiedzą o sobie wszystko, ale nie są spokrewnieni, więc w gruncie rzeczy ich uczucia i relacje mogą ulec zmianie. Z punktu widzenia fana kdram i romansów to ciekawa perspektywa, ale jeśli chcemy dobrze życzyć KARD na rynku koreańskim, to rzeczywiście lepiej aby pozostali tylko grupą dobrych przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *