Go Ara opowiada o „Reply 1994” i innych wydarzeniach z życia

W najnowszym wywiadzie, Go Ara opowiedziała o dorastaniu jako aktorka i zaczęciu nowego etapu w karierze.

Aktorka zadebiutowała w 2004 roku w dramie „Sharp” i stała się popularna jako postać Ok Rim. W rezultacie wielu ludzi widziało w niej jedynie nastoletnią gwiazdkę z ładną buzią, jednak drama „Reply 1994” zmieniła te opinie i stała się punktem zwrotnym w jej karierze.

Go Ara wyjaśnia:

„Ok Rim otrzymała wiele miłości i jestem wdzięczna, że tyle osób nadal ją pamięta. Występ w „Reply 1994″ był dla mnie okazją na nauczenie się wielu rzeczy, ale uważam, że to dopiero początek. Czuję, że jest o wiele więcej i w przyszłości będę mogła zrobić jeszcze wiele rzeczy.”

go ara 2

Swój kryzys przeżyła kiedy rozpoczęła studia na uniwersytecie Chung Ang, na wydziale teatralnym. Był to czas gdy zaczęła zastanawiać się nad sobą, jako aktorką, myśląc „Co powinnam robić jako aktorka? Jakim typem aktorki chcę być?”

„To dlatego skupiłam się na studiach nawet bardziej niż wcześniej. Widziałam wiele prac teatralnych i uczestniczyłam w nich gdy miałam czas. Głęboko rozmyślałam o nowych rzeczach, których mogłabym spróbować i naturalnie stałam się osobą jaką jestem teraz, to był wpływ czasu, który spędziłam z tymi myślami. Wciąż jestem młoda więc chcę sprawdzić samą siebie, robiąc teraz wiele nowych rzeczy.”

go ara 4

Jej kontrakt z SM Entertainment skończył się kilka miesięcy temu i przeniosła się do agencji Jung Woo Sunga i Lee Jung Jae, Artist Company co może oznaczać jej zmianę nastawienia do aktorstwa i bycia aktorką.

„Było wiele rzeczy, których chciałam się od nich nauczyć, po obejrzeniu ich prac. To było bardzo interesujące, usłyszeć historie od moich seniorów, którzy są w tej branży ponad 20 lat, chciałam uzyskać od nich więcej rad. Nadal jestem podczas procesu rozwijania swoich celów jako aktorki. Chcę podejmować się różnych wyzwań, nieważne czy będzie chodziło o gatunek czy postać, którą zagram, to mój cel pozostający niezmienny od czasów debiutu.”

go ara 3

Pod koniec wywiadu Go Ara poinformowała również, że w 2017 roku ma zamiar powrócić z kolejną świetną dramą lub filmem!


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *