Michelle Lee opowiedziała o tym jak radzi sobie z dyskryminacją na tle rasowym

Michelle Lee na scenie jest przykładem pewności siebie i optymizmu mimo iż doświadczyła wielu nieprzyjemnych sytuacji związanych z dyskryminacją na tle rasowym. Jak sobie z tym radzi?

W wywiadzie dla Xportsnews, artystka wyjawiła:

“Z natury jestem optymistką. Kiedy dzieje się coś złego nie załamuję się od razu, tylko szukam rozwiązania. Oczywiście, są momenty trudne, kiedy negatywne rzeczy się nagromadzają i jestem smutna ale we wszystkim staram się znaleźć dobre strony. Pozytywne myślenie rozgania smutki. Na początku wmawiałam sobie, że pozytywne myślenie to kontrolowane myślenie, teraz już niczego nie muszę kontrolować, optymizm stał się częścią mnie.”

20 lutego, artystka wystąpiła w programie “Hello Counselor”, w którym opowiedziała o swoich doświadczeniach:

„Ludzie nie chcieli siedzieć obok mnie w autobusie. Rodzice moich znajomych z klasy mówili im żeby mnie nie dotykali bo jestem ‚brudna'”.

Doświadczałam dyskryminacji na tle rasowym od małego ale dzięki przyjaciołom i rodzinie udało mi się wyleczyć z kompleksów.

Aktualnie nie zwracam już na to uwagi, moi znajomi także przyzwyczaili się do negatywnych uwag pod moim adresem i nauczyli się to ignorować, bo wiedzą że już mnie to nie rani.

O swoim dzieciństwie i przełamywaniu stereotypów opowiedziała także w piosence „Without You”:

Michelle Lee dodała, że wciąż spotyka ludzi, którzy jej nie akceptują ze względu na kolor skóry, nie ma jednak im tego za złe:

“Czasami myślę: ‘Oh, widocznie ta osoba mnie nie lubi’ i tyle. Nie da się sprawić żeby wszyscy Cię kochali, dlatego przestało mi to przeszkadzać.”

Michelle Lee aktualnie występuje w musicalu“Nunsense 2.” Występy w Seulu właśnie się zakończyły i aktorzy wyruszyli na Wyspę Jeju, by tam występować wraz z początkiem kwietnia.

Więcej o Lee Michelle: LINK

 


Source (1)

cr: (Soompi)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *