Imponujące osiągnięcie B.A.P na liście iTunes

Najnowszy single album zespołu – „Rose” znalazł się w czołowej 10 na światowej liście albumów iTunes (Worldwide iTunes Album Chart)!

 

8 marca najnowszy album grupy B.A.P znalazł się na 6 miejscu na liście Worldwide iTunes Album Chart, która świadczy o dobrej sprzedaży tego utworu na iTunes.

B.A.P znaleźli się teraz pomiędzy światowej rangi artystami jak: Ed Sheeran, Bruno Mars, Beyonce oraz wielu innych. Koreańska grupa pojawia się także na wysokich miejscach na listach iTunes w poszczególnych krajach, takich jak: Rosja, Finlandia, Norwegia cze Tajlandia, co świadczy o rosnącej popularności B.A.P na świecie.

Warto także wspomnieć, że B.A.P to nie jedyny koreański artysta, który aktualnie widnieje na liście iTunes! Na 15 miejscu uplasowali się DAY6 z niedawno wydanym albumem “Every DAY6 March”.

 

Poprzedni album boy bandu B.A.P – “Noir” zdołał wskoczyć na 12 miejsce Worldwide iTunes Album Chart. Można zatem uznać, ich aktualne 6 miejsce za „podwojenie” sukcesu i nowy rekord zespołu.

B.A.P rozpoczęli promocję najnowszego albumu z piosenką “Wake Me Up”. 24 marca planują także wyruszyć w trasę koncertową, która rozpocznie się koncertami w Seulu!

 

Gratulacje dla B.A.P i BABYs!

 


Source (1) (Soompi)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *