Specjalny występ chłopców z Produce 101 z ‚Pick Me’

Oto pierwszy występ męskiej wersji pierwszego sezonu! Macie już swoich faworytów? Wypatrzyliście członków Topp Dogg lub Nu’est?

Komentarze:

 1. [+580, -49] Pamiętam pierwszy występ z ‚Pick Me’ i to ile ono nienawiści dostało. Potem jak piosenka spinała się i zajęła #1 i #2 miejsce na liście przebojów kilka miesięcy później ㅋㅋㅋ I jak potem piosenka stała się narodowym hitem wraz z I.O.I gdy zadebiutowało. Jestem pewny, że z męskimi trainee będzie tak samo, też będzie na nich na samym początku sam nieprzyjemny hejt.

 2. [+77, -3]  Oni wszyscy wyglądają o wiele lepiej niż ci z ‚Boys 24’ lub ktokolwiek inny ~ Oni wyglądali zupełnie inaczej na zapowiedziach niż potem w odcinkach.

 3. [+70, -4] Możemy proszę pozbyć się tych dzieci jak na przykład Jung Chaeyeon, które za niedługo zadebiutują i są w tym programie tylko by zdobyć sławę i wrócić potem z powrotem do swoich zespołów?

 4. [+63, -11] Te Show będzie jeszcze lepsze jeśli ktoś wyeliminowany zaciągnie się do wojska.

 5. [+30, -0] Mała rada dla wszystkich Trainee: Nie martwcie się o to jak wypadniecie przed publiką, lepiej niech martwią się wasi kochani $$ producenci. Wasza przyszłość całkowicie zależy od tego jak wasza historia zostanie wy edytowana w czasie produkcji. My widzowie, widzimy w końcu tylko to co zdecydują się nam pokazać producenci…

 

cr:(1)

 

4 comments

 1. Avance Reply

  Zakochałam się w tej piosence tak samo mocno jak przy żeńskim „Pick Me” <3

 2. Neytiri Reply

  Strasznie mi szkoda tych uczestników, to przykry program, szczególnie dla tych którzy już zadebiutowali i nagle muszą cofnąć się wstecz i zaczynać walkę o przetrwanie od nowa.

  Ślepa jestem bo nie wypatrzyłam Nu’est, za to tylko najmłodszego chłopca z The East Light, jest chyba nawet w grupie A, sugerując się zasadami z 1 sezonu. Widać też, że jeden chłopiec wygrał już jakąś pierwszą konkurencję i został center, znacznie i dosłownie wywyższonym w tym występie ;D

  • Cinnamon Roll Reply


   Woojin jak zwykle jest czarujący ♥
   obok widzę też Samuela zwanego Punch’em

   • Neytiri Reply

    Trzymam za niego kciuki, The East Light są tak ogromnie utalentowani i z potencjałem, odpowiednio pokierowani mogą zrobić furorę. To dobra okazja żeby Woojin zdobył trochę popularności w imieniu reszty grupy, bo jak dotąd to po „Holla” tylko na kanałach YT i Vlive coverują innych artystów i jeszcze się nie wychylają.

    Coś czytałam pierwsze ploty, że z Nu’est Baekho jest w grupie F, Ren i Minhyun w D, a JR w B. To bardzo przykre, ale za to są nr 1 w trendach w Korei, to okrutny sposób zdobywania popularności. Aron wcale nie bierze udziału ponoć ze względu na dawne skandale. A Centralem na tym występie jest jakiś ex trainee z JYP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *