Raper Iron aresztowany za brutalne pobicie swojej dziewczyny

Koreański raper, został aresztowany pod zarzutem brutalnego pobicia swojej dziewczyny, ponieważ nie spełniła jego seksualnych fantazji!

 

Według oskarżenia, które wpłynęły na Główny Komisariat Policji w Seulu, raper znany pod pseudonimem Iron pobił i okaleczył swoją dziewczynę.

 

Prokuratorzy ujawnili część zeznań:

„We wrześniu zeszłego roku Iron i jego dziewczyna „A” uprawiali stosunek seksualny. W trakcie zbliżenia kobieta miała odmówić artyście spełnienia jego seksualnych fantazji. Raper ze złości uderzył ją pięścią w twarz. Po jakiś piętnastu dniach od zdarzenia pokrzywdzona, „A” postanowiła zerwać z artystą. Słysząc to Iron znów wpadł w szał, poddusił kobietę, a następnie złamał jej mały palec w lewej dłoni. Chwile później sam dźgnął się nożem kuchennym zastraszając Pannę „A„, że jeśli odważy się wezwać policję oskarży ją o przemoc fizyczną (ugodzenie go nożem)”.

 

 

Podejrzenia wzbudza też wydana dokładnie w tym samym czasie – we wrześniu zeszłego roku piosenka rapera – „Roll„, w której tekście pojawiają się w wzmianki o gwałcie.

Aresztowany przedstawił policji zupełnie inną wersję tej historii:

 

„Chciałbym przedstawić Wam moją wersję wydarzeń, ponieważ zarzucane mi czyny są kompletną nieprawdą. Po raz pierwszy z moją dziewczyną spotkaliśmy się podczas zdjęć na okładkę mojego albumu, pozowała jako modelka. Wkrótce potem poznałem ją bliżej i okazało się, że jest masochistką, która lubi BDSM. Na początku byłem zaskoczony. Zawsze prosiła mnie o to bym traktował ją bezlitośnie. Twierdziła, że to jedyny sposób w który mogę ją zaspokoić. Nigdy nie znęcałem się nad nią fizycznie. Siły użyłem podczas samoobrony, przeciwko jej przemocy. Bałem się jej kiedy wpadała w szał. Później dowiedziałem się, że ma chłopaka, więc postanowiłem z nią zerwać. Nie zastraszałem jej ani nie maltretowałem. Jest osobą, która posiada wiele wad ale nie użyłbym siły przeciwko niej.

 

Sprawa ta ma trafić do sądu 14 marca. To nie pierwsze problemy z prawem tego artysty. Wcześniej usłyszał wyrok w sprawie zażywania nielegalnych w Korei środków [LINK].

 

 


Src: allkpop: 1 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *