Suhyun (AKMU) wyznaje, że okłamała brata mówiąc mu, że ma chłopaka

Członkini popularnego duetu Akdong Musician (AKMU), Suhyun opowiadała o tym jak okłamała brata, że ma chłopaka.

15 marca w ‚Radio Star‚, Suhyun wyznała, że jej starszy brat Chanhyuk jest wobec niej nadopiekuńczy.

Wokalistka zdradziła:

To mój ostatni rok bycia nastolatką, często powtarzam więc, że to już odpowiedni czas żebym znalazła sobie chłopaka. Odkąd zaczęłam tak mówić mam wrażenie, że mój brat bardziej mnie obserwuje. Pewnego dnia zadzwoniłam do niego i powiedziałam: „Musimy porozmawiać!„. Natychmiast stał się podejrzliwy i zaczął mnie wypytywać:

Dlaczego?” „O co chodzi?„, „Coś się stało?„, „Znalazłaś sobie chłopaka?„, „Masz chłopaka?„, „Masz chłopaka, prawda?„.

Jego pytania tak mnie zirytowały, że w końcu odpowiedziałam:Tak, mam chłopaka i co w tym złego?

Mój brat był bardzo zaskoczony. Kazał mi usiąść i zrobił mi długi wykład na temat związków. Zapytał także:”Co zwykle robię ze swoim chłopakiem?„.

Chanhyuk skomentował wypowiedź siostry: Zapytałem tylko czy trzymali się już za ręce. Odpowiedziała, że tak. Potem zapytałem ile razy się już widzieli, a ona odpowiedziała, że tylko raz„. 

 

 

 

Suhyun wyznała natomiast, że życie miłosne jej brata nieszczególnie ją interesuje. Chciałaby jednak żeby jej brat się zakochał, ponieważ uważa, że to pomogłoby mu tworzyć piosenki o miłości.

Na koniec Chanhyuk zapewnił, że będzie wspierał wybory miłosne Suhyun i zachęcał ją do szukania miłości. Jednak jak każdy kochający brat chciałby, żeby trafiła na kogoś wyjątkowego i dobrego. Przyznał także, że czuje iż musi się opiekować młodszą siostrą ponieważ ich rodziców nie ma z nimi w Korei.


source: allkpop

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *