Producent muzyczny – Ryan Jhun jest przekonany, że najnowsza piosenka Girl’s Day będzie hitem

Producent współpracujący z zespołem Girl’s’ Day – Ryan Jhun twierdzi, że marcowy comeback dziewczyn będzie należał do tych udanych i na długo zapamiętanych!

Ryan Jhun aktualnie jest bardzo cenionym producentem muzycznym w k-popie. Stworzył między innymi takie utwory jak: “Whatta Man” (I.O.I), “I” (Taeyeon), “Love Me Right” (EXO) oraz wiele innych! Jednakże i dla niego początki kariery bywały trudne… Do czasu aż spotkał na swojej drodze girl band Girl’s Day!

Po raz pierwszy poznali się 7 lat temu, kiedy dziewczyny debiutowały z “Tilt My Head” w 2010. Ich pierwsze promocje wywoływały mieszane reakcje, w większości niestety negatywne. Ryan widział jednak w zespole potencjał i skomponował dla nich utwór – “Nothing Lasts Forever”, dzięki któremu Girl’s Day stały się grupą, z charakterystycznym konceptem, który znamy dziś.

 

 

Dziewczyny od jakiegoś czasu szykują się do comebacku, przerabiały już dziesiątki piosenek.. Wreszcie po siedmiu latach skontaktował się z nimi były producent – Ryan Jhun. Współpraca poszła gładko i ma zaowocować świetnym comebackiem. Promocyjna piosenka girl bandu jest już gotowa!

 

Ryan Jhun komentuje:

“Miło znów z nimi pracować po tylu latach. Girl’s Day są tak samo ambitne jak ja. Siedem lat temu zostały nazwane ‘Pumba idols’ i odepchnięte ale ja widziałem w ich oczach charakterystyczny błysk. Wiedziałem, że uda im się wspiąć na szczyt. Tamte czasy to już daleka przeszłość. Teraz przygotowałem im 4 piosenki, pokazałem im nowy kierunek i widzę, że odważnie nim podążają.
Bez problemu zdobędą pierwsze miejsce(…). To chwytliwy utwór, który pokochają słuchacze, a koncept sprawi, że nawet kobiety się w nich zakochają.” 

 

 

 

Girl’s Day planują powrócić z mini albumem 27 marca!


Source (1)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    No to trzymam Cię za słowo Ryan, już nie mogę się doczekać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *