Yeeun wyjaśnia przyczynę rozpadu Wonder Girls

Yeeun członkini legendarnej grupy Wonder Girls, która niedawno ogłosiła swój rozpad, wyjaśniła czemu członkinie zdecydowały się rozejść.

Podczas wywiadu dla @Star1, do kwietniowego wydania, została zapytana o rozpad grupy. Piosenkarka odpowiedziała:

„Wybrałyśmy rozpad ponieważ naprawdę troszczymy się o siebie nawzajem i uważamy na siebie. Bardziej niż czuć się smutna, jestem podekscytowana tym co nadejdzie. (…) Jestem podekscytowana tym co reszta dziewczyn i ja, osiągniemy w przyszłości.”

Wonder Girls niedawno rozpadły się po 10 latach aktywności. Yeeun i Sunmi opuściły JYP Entertainment, a Yubin wraz z Hyelim zdecydowały się zostać.


cr.: (1)

2 comments

  1. WonderfulYenny Reply

    Jako wieloletnia Wonderful też się ciesze z tego rozpadu. JYP nie zgodziło się też na ich warunki podczas odnowienia kontaktu i ucinało im skrzydła. Odeszły w zgodzie z J.Y Parkiem z którym są blisko i będą się rozwijać. Yenny powiedziała też, że WG na pewno kiedyś wrócą razem, więc ja moge spać spokojnie.

  2. I like that Reply

    Nie było pomiedzy nimi żadnego konfliktu i to jest ważne. Po 10 latach teraz kazda chce isc w swoja stronę. Mam nadzieję ze za kilka lat zjednocza sie i nagraja jakis albumik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *