Highlight chcą aby po BEAST zostały same dobre wspomnienia

20 marca, podczas konferencji przed ich ‚debiutanckim’ showcase, Highlight opowiedzieli czemu zmienili nazwę i czy mają żal do swojej poprzedniej agencji, Cube Entertainment.

Lider Yoon Doo Joon powiedział:

„To przykra sytuacja, że skończyło się na pójściu w innym kierunku, ponieważ chcieliśmy chronić tę nazwę, która była z nami przez lata; nie mogliśmy tego zrobić ponieważ, nie udało nam się porozumieć z agencją. W końcu zdecydowaliśmy, że zaczniemy od nowa pod nazwą Highlight, ponieważ czuliśmy, że jeśli będziemy to ciągnąć, przez długi czas nie będziemy mogli spotkać naszych fanów.”

Yang Yoseob kontynuował:

„To nie tak, że byłoby to niemożliwe [legalnie uzyskać prawa do nazwy BEAST], ale najgorszy był fakt, że trwałoby to bardzo długo. Mogliśmy podjąć tę decyzję ponieważ wierzyliśmy, że fani kochają naszą piątkę, a nie nazwę grupy.”

Yong Junhyung wyjaśnił

„Nie mamy żadnego żalu do nikogo.”

Yoon Doo Joon kontynuował:

„Cube Entertainment jest siłą napędzającą nasze aktualne promocje. Zgodziliśmy się pomagać sobie od teraz i nie ma między nami negatywnych uczuć.”

highlight xpn

Yang Yoseob opowiedział jeszcze o grupie:

„Mimo iż nazwa BEAST jest aktualnie bardziej znana, jest naprawdę wiele fanów, którzy włożyli pieniądze w to aby powiedzieć światu, ze nazywamy się teraz Highlight. Będziemy więc kontynuować promowanie się pod tą nazwą, nawet jeśli dano nam szansę używania poprzedniej. Chcemy aby BEAST zachowało dla nas piękne wspomnienia.”

highlight xpn2


cr.: (1)

6 comments

 1. Liiliin Reply

  Jeju naprawdę mi smutno dlatego, że z BEAST jestem od początku no i trudno przyzwyczaić się do nazwy Highlight. Jebać CUBE Ent, współczuję CNBlue, że są w tej wytwórni.

 2. Neytiri Reply

  A moim zdaniem to nie utrata samej nazwy jest najbardziej bolesna, ale całego wcześniejszego dorobku piosenek, w które też mieli swój wkład. Generalnie podziwiam chłopaków, że silnie trwają razem i dla fanów postarali się szybko wrócić. Na całe szczęście CUBE jest teraz tak słabe, że w żaden sposób ich nie blokuje, a to dobrze wróży.

 3. Suzzzi Reply

  Szkoda ze sprawa potoczyla sie w ten sposób… ale zycze chłopakom samych wielkich sukcesów.

 4. Akkinda ~ Reply

  W jakiej wytwórni są teraz Highlight? Wciąż w Cube? Czy stworzyli własną?

  • Cinnamon Roll Reply

   Otworzyli własną agencję o nazwie Around US Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *