Lee Guk Joo broni sama siebie przed hejterami, ciąg dalszy kontrowersji

Artykuł: Kontrowersja Lee Guk Joo, powinna spodziewać się hejtu z powodu jej poprzednich akcji z molestowaniem seksualnym?

Źródło: OSEN via Nate

 1. [+931, -154] Lee Guk Joo robiła celebrytom rzeczy zasługujące na krytykę, ale nie sadzę żeby to dawało innym prawo do hejtowania tego jak wygląda

 2. [+771, -160] Nie mówimy, że zasługuje na hejt za to jak wygląda. Uważamy tylko, że opinia publiczna jest przeciw niej z powodu tego co pokazywała po sobie w telewizji.

 3. [+575, -241] Nienawidzę jej…

 4. [+62, -15] Nikt nie mówi, że na to zasługuje… Jest po prostu obiektem kpin przez swoją hipokryzję ^^

 5. [+43, -0] Lee Guk Joo bez wątpienia jest ofiarą tych komentarzy, ale musi sobie uświadomić, że jej działania z przeszłości są złe i nie może przed tym uciec. Oczywiście, nie jest fair pisanie jej, że zasługuje na nienawiść, ale ludzie powinni oceniać to jako dwie rożne sprawy. Nie, nie zasługuje na bycie nazywaną brzydką, tylko dlatego bo ma na koncie takie rzeczy.

 6. [+34, -1] Lee Guk Joo nie tylko napastowała seksualnie innych celebrytów, ale także mówiła o ich wyglądzie. „Twój tyłek jest obwisły”, „Masz wąskie ramiona i wielką głowę”, „Co niby może wiedzieć plastikowa twarz” ;;


Artykuł: The Różnica w komentarzach pomiędzy pocałunkiem Lee Guk Joo a Yewon… czy w końcu pokazane są prawdziwe oblicza?

Źródło: Kukmin Ilbo via Nate

Artykuł mówi o negatywnych komentarzach na temat pocałunku Lee Guk Joo w WGM: „Nawet gdyby mi dużo zapłacili, nie pocałowałbym takiej świni jak ona”, „Całowanie świńskiego łba~”, „Jeśli ktoś spyta jak wygląda uosobienie kapitalizmu, powiedzcie mu żeby spojrzał na Sleepy’ego”, które są porównywane do tych na temat pocałunku Yewon i Henry’ego, gdzie większość pisała „Pasują do siebie!”


 1. [+1,621, -132] Głównym powodem, przez który Lee Guk Joo jest tak krytykowana nie jest jej wygląd ale jej dziwne słowa i akcje. Nie róbcie z niej ofiary tylko po to aby móc ją bronić.

 2. [+1,513, -114] Czy ludzie naprawdę myślą, że hejt jest przez to, że jest gruba? Ma w swojej historii napastowanie seksualne mężczyzn, mówi że nigdy nie umówiłaby się z kimś przeciętnym gdyby była szczupła, wypowiada się na temat bycia pewnym siebie we własnym ciele, a sama pogłębia stereotypy, zachowuje się jakby była pewna siebie mimo swojej wagi, ale jest zbyt zawstydzona żeby mówić o tym ile zamawia jedzenia. Nie zawsze wszystkie komentarze to hejt, tylko dlatego ze nie chcesz ich widzieć.

 3. [+105, -6] Powiedziała Nanie „Co może wiedzieć plastikowa twarz”, do Lady Jane „masz dużą głowę i wąskie ramiona”, jakby ona sama była ładna? Nawet wymusiła pocałunek na Kim Jong Guku, złapała tyłek Jo Jung Chi, z zaskoczenia pocałowała Ha Won Geuna… za nic nie przeprosiła.

 4. [+95, -15] To nie jej wygląd ma znaczenie, media tego nie łapią

 5. [+64, -7] Ludzie jej nienawidzą, ponieważ jest już profesjonalistką w molestowaniu


Artykuł: Aktor Ohn Shi Woo krytykuje przeszłe kontrowersje Lee Guk Joo

Źródło: X Sports News via Naver

“Więc czujesz się źle ponieważ się z ciebie śmieją? Zastanawiam się, jak się czują ci celebryci, których napastowałaś seksualnie? Kiedy mogli tylko krzywo się uśmiechnąć, ponieważ nie byli w sytuacji gdzie mogli się zezłościć. Powinnaś być pozwana już dziesięć razy. Wiedz kiedy powinnaś czuć się zażenowana.”

 1. [+13,451, -1,044] Lee Guk Joo-ssi, masz prawo do nie bycia dyskryminowaną za to jak wyglądasz, ale nie możesz używać swojego wyglądu jako usprawiedliwienia każdej akcji.

 2. [+9,864, -1,281] Musiał naprawdę ją zdenerwować, trudno jest napisać o kimś komentarz tak otwarcie, w ten sposób. Cóż, ja też niezbyt chcę określać jaka jest Lee Guk Joo, więc…

 3. [+7,073, -1,022] Cieszę się, że to napisał

 4. [+2,168, -140] Ma rację, oboje Lee Guk Joo i jej hejterzy muszą ponieść konsekwencje swoich akcji

 5. [+1,626, -114] Uważam, że to dwie różne sprawy. Lee Guk Joo napastowała celebrytów i to zasługuje na krytykę, ale dostawanie krytyki za jej wygląd i wagę to co innego i ma prawo się przed tym bronić.


Artykuł: Post aktora Ohn Shi Woo, krytykujący przeszłą kontrowersję Lee Guk Joo zdobywa 8559 lajków

Źródło: Joongang Ilbo via Nate

 1. [+1,381, -51] Mam nadzieję, że odbierze to jako czas na pomyślenie nad sobą

 2. [+1,245, -53] Zabił ją tymi faktami ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

 3. [+1,199, -44] Jestem dziewczyną i naprawdę lubię słuchać jej radio, ale trudno jest mi ją bronić. Kobiety nie powinny napastować seksualnie mężczyzn.

 4. [+70, -8] Wow, przypiął swoją bron i ruszył na pole walki

 5. [+56, -5] Zanim ta świnia Lee Guk Joo znowu otworzy usta, powinna najpierw przejrzeć historię własnych akcji


Źródło: Nate

 1. [+2,182, -121] To dla niego dobry sposób na rozgłos

 2. [+2,171, -156] Szczerze nie wiem kim jest ten aktor i podejrzewam, że po prostu próbuje się wybić używając Lee Guk Joo, ale nie powiedział nic złego. Przekroczyła granicę już wiele razy w telewizji i używała swojego wyglądu być bliżej facetów teoretycznie w imię komedii.

 3. [+1,744, -203] Lee Guk Joo naprawdę musi przestać tak się zachowywać…

 4. [+135, -35] Nie wiem kim on jest ale naprawdę ją załatwił czystą prawdą!! Odświeżające, kyah~


cr.: (1) (2)

2 comments

 1. Suzzzi Reply

  Jezu jaka afera…99% tych fanek gdyby mialy okazje zmacac swoiego ulubienca to by to zrobiły… i gdzie tu ta hipokryzja…

  • Hee Reply

   nie?
   jeżeli jesteś typem fanki, która w najlepszej dogodnej do tego okazji zmacałaby swojego idola, to szczerze współczuję twoim biasom i tobie samej.
   jest afera, bo Gukjoo źle się zachowuje i naprawdę trzeba jej to przyznać.
   twoim zdaniem najlepiej siedzieć i patrzeć jak to robi -> „bo co?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *