Henry wyznał, że od 9 lat jest singlem

Członek Super Junior M i artysta solo – Henry zdradza, że odkąd przyjechał do Korei nie był w związku!

Henry pojawił się w show Knowing Brothers, gdzie wspominał historię swojej pierwszej miłości. Ze swoją byłą dziewczyną artysta spotykał się przez prawie 7 lat. Zerwali kiedy dowiedział się, że zdradziła go z jego przyjacielem, łamiąc mu serce.

 

“Miałem kiedyś dziewczynę. Spotykaliśmy się przez prawie 7 lat kiedy, mieszkałem wtedy w Kanadzie [..] Zdradziła mnie…z moim przyjacielem.”

Heechul, który również gościł w programie zdradził, że Henry spotykał się z kilkoma dziewczynami od czasu swojego przyjazdu do Korei ale żadne z tych spotkań nie zakończyły się poważnym związkiem.  


Source: tvdaily

2 comments

  1. Neytiri Reply

    7 letni wiązek w tak młodym wieku, w dodatku zakończony takim przykrym doświadczeniem, to musiało rzucić cień na jego życie uczuciowe. Najważniejsze, że z kimś tam się w międzyczasie spotykał, a na poważniejszy związek przyjdzie pora.. Młodym idolom raczej nie jest łatwo zbudować stabilne związki.

  2. Neytiri Reply

    Btw, muszę szybko obejrzeć ten odcinek, Henry i Heechul razem w jednym z moich ulubionych programów – zapowiada się świetnie ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *