Im Siwan tłumaczy dlaczego jeszcze nie rozpoczął służby wojskowej

23 marca, idol i aktor – Siwan udzielał wywiadu odnośnie swojej roli w filmie “One Line”, w trakcie którego zdradził także plany dotyczące rozpoczęcia służby wojskowej.

 

Chcę aby moja rozłąka z fanami trwała jak najkrócej, więc planuję pokazywać się im (promować) także w trakcie trwania mojej służby wojskowej. Gdyby nie fani już dawno zaciągnąłbym się do wojska.
Już wcześniej miałem takie plany ale musiałem najpierw „zakończyć” wszystkie formalności z moją agencją. Teraz czuję się jak jedyna osoba, która nie odrobiła pracy domowej, patrząc na moich kolegów z zespołu, którzy już ukończyli służbę lub są w trakcie. Jeśli to tylko będzie możliwe zaciągnę się po ukończeniu zdjęć do mojej najnowszej dramy
.

 

Im Siwan aktualnie pracuje na planie zdjęciowym do nadchodzącej produkcji telewizyjnej: “The King Loves”. Wkrótce na ekranach kin pojawią się także filmy z jego udziałem: “One Line” oraz “The Merciless”.

W międzyczasie inny członek zespołu ZE:A – Kwanghee kilka dni temu zgłosił się do jednostki wojskowej by rozpocząć swój trening.


Source: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *