Uczestniczka Produce 101 i była członkini I.B.I opuściła swoją agencję

Uczestniczka pierwszego sezonu PRODUCE101 i członkini grupy (projektu) I.B.I Lee Hae In opuściła swoją agencję z powodu zaburzeń lękowych (zespół lęku napadowego).

 

26 marca, Lee Hae In opublikowała na swoim Instagramie wiadomość:

“Powodem opuszczenia agencji jest to, że odkryłam u siebie zaburzenia lękowe, po tym jak przeżyłam traumę z moją poprzednią agencją. Nasza grupa była gotowa do debiutu, ale z powodu mojego zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego, miałam trudności z nadążeniem za treningami i w szpitalu zalecono mi odpoczynek. Nie chciałam zatrzymywać grupy i doszłam do wniosku, że nie dam rady wyzdrowieć w tak krótkim czasie, więc poinformowałam agencję, że chcę opuścić debiutującą grupę.

Jako trainee, trudno jest mi dawać oficjalne oświadczenie o opuszczeniu agencji. Postanowiliśmy dać z siebie wszystko, bez wycieku do prasy, ale wygląda na to, że powstało przez to wiele nieporozumień, dlatego to publikuję. Soo Hyun przygotowuje się do debiutu, więc nie mogę się z nią często spotykać, ale nadal jestem w kontakcie z pozostałymi członkiniami i agencją, jesteśmy w dobrych stosunkach.”


cr.: (1)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    To przykre, po tylu latach ciężkiej pracy i trudnych doświadczeń, była już tak blisko debiutu i musiała zrezygnować. No ale zdrowie najważniejsze. Mam nadzieję, że powiedzie jej się, cokolwiek zdecyduje dalej robić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *