Big Hit wypowiada się w związku z groźbami śmierci skierowanymi do Jimina (BTS)

Agencja Big Hit odpowiedziała na groźby ku Jiminowi (BTS), obiecując zwiększyć bezpieczeństwo wokół miejsca odbycia się koncertu.

Wcześniej, na Twitterze pojawił się post, mówiący o tym, że jego autorzy zamierzają zabić Jimina podczas koncertu w Kalifornii. Opublikowane zostały również makabryczne zdjęcia zmarłych zwierząt, krwawiących dłoni oraz fotografia dwóch pistoletów. Konto zostało szybko zablokowane, jednak jego treść szybko została rozpowszechniona.

Agencja Big Hit wypowiedziała się 27 marca:

„Wierzymy, że to żart zrobiony przez anty-fana, ale podejmujemy odpowiednie działania na wszelki wypadek. Pracujemy z lokalnymi pracownikami i policją w celu zwiększenia bezpieczeństwa.”

Tymczasem BTS są obecnie na północnoamerykańskiej trasie koncertowej i będą mieli koncert w Anaheim w Kalifornii pierwszego oraz drugiego kwietnia.

Pracownicy Honda Center (miejsca, gdzie mają odbyć się koncerty) również się wypowiedzieli:

„Zdajemy sobie sprawę z kontrowersyjnych treści, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych. Będziemy pracować ciężko, aby zwiększyć bezpieczeństwo wokół hali.”


source: (1)

3 comments

 1. JM Reply

  Biedny Jimin… Przecież to małe słoneczko. Jak można… Dlaczego? To najsłodszy dzieciak z całego kpopu. Ludzie są zryci… Mam nadzieję że sam nie za wiele o tym slyszał, albo że się nie przejął. Wiadomo że to raczej nie możliwe by ktoś z bronią tam wszedł, ale i tak to straszne.

 2. Nickey Reply

  A to nie są już poważne groźby? Jakby się to zgłosiło na policję to mogliby ją już zgarnąć czy się mylę? Taka osoba już dawno powinna conajmniej w psychiatryku siedzieć

  • Momo Reply

   W Polsce chyba takie groźby są karalne, ale może w innych krajach nie. Tak to są poważne groźby, ale tak naprawdę dopiero jak ktoś ją na próbie wniesienia tej broni przyłapał to chyba coś więcej mogą. To tylko moje przypuszczenia. W każdym razie osoba która to pisała albo wiedziała że sobie może pisać, albo faktycznie jest psycholem. Chociaż dla mnie psychol to za słabe określenie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *