Park Bo Young odrzuca sponsoring luksusowych firm odzieżowych dla „Strong Woman Do Bong Soon”

Wraz z rosnącą popularnością dramy, więcej uwagi przykuwa też wyjątkowy sposób ubierania się postaci Park Bo Young.

Agencja aktorki ujawniła, że Park Bo Young bardzo przykłada się do wyglądu postaci, aby jak najlepiej oddać jej osobowość.

Do Bong Soon zazwyczaj ubiera wiele warstw ubrań, które są bardzo kolorowe i urocze. Ponieważ postać często wykonuje różne akrobacje, zespół koordynujący i aktorka zdecydowali, że częściej powinna zakładać spodnie niż spódnice, które pasują do torebek.

Agencja ujawniła:

„Przed rozpoczęciem kręcenia „Strong Woman Do Bong Soon” Park Bo Young wybrała się na rynek w Busan i kupiła dużo różnych strojów. Wszystkie zostały później przerobione w taki sposób, aby pasowały do sylwetki Park Bo Young, a styliści dopasowali do tego również swoje dodatki. Tak właśnie stworzono unikalny styl Do Bong Soon.”

Popularność dramy niesamowicie wzrosła i pojawiło się znacznie więcej ofert sponsoringu. Dzięki wyjątkowemu stylowi Park Bo Young, modowi profesjonaliści dopytywali nawet o marki ubrań, a prawdą jest, że to po prostu różne części strojów z rynków i zwykłych sklepów.

Wiele luksusowych marek oferuje sponsorowanie ubrań Park bo Young w dramie, lecz zarówno aktorka, jak i styliści stanowczo odmawiają, aby zachować prawdziwy urok i osobowość Do Bong Soon.


cr.: (1)

2 comments

  1. Neytiri Reply

    Same ubrania mi się kompletnie nie podobają, ale dla tej postaci idealnie pasują i tylko dodają jej uroku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *