Członkowie zespołu Romeo mieli wypadek samochodowy, nie odnieśli poważnych obrażeń

Agencja Romeo, CT Entertainment opublikowała na Twitterze post, w którym uspokaja i przeprasza fanów po tym jak zespół musiał odwołać wydarzenie z powodu wypadku samochodowego.

30 marca, CT Entertainment złożyli oświadczenie na oficjalnym koncie na Twitterze grupy, w którym napisali:

„Przepraszamy za niespodziewane anulowanie spotkania z fanami dzisiejszego dnia (30 marca) w Jamsil. Członkowie byli w drodze na to spotkanie, którą przerwało małe zderzenie. Zespół szybko udał się do pobliskiej kliniki, aby wykonać podstawowe badania i na szczęście nie wykryto u nich poważnych urazów.

Jednak, aby zachować pełne bezpieczeństwo, chłopcy są w drodze do szpitala, aby przejść przez dokładniejsze badania.

Dlatego razem z całym zespołem Romeo chcemy bardzo przeprosić za odwołanie eventu z fanami, po tym jak się właściwie rozpoczął, z powodu tego wypadku.”

Godzinę później agencja Romeo ponownie opublikowała informację o członkach na Twitterze.

„Na szczęście, wyniki dodatkowych badań w szpitalu wykazały, że członkowie Romeo nie doznali żadnych urazów poza siniakami i bólami mięśni. Przepraszamy za wzbudzanie obaw.”

Agencja stwierdziła dalej, że grupa planuje pojawić się 31 marca w odcinku programu Music Bank i ich grafiki na sobotę i niedzielę się nie zmieniają, poza tym, że grupa nie będzie uczestniczyć w oficjalnym wejściu podczas Music Bank.

Jeszcze raz przeproszono fanów za martwienie ich informacją o wypadku i obiecano, że członkowie zostaną dopilnowani i szybko wrócą do zdrowia.

Kilku członków opublikowało również za Twitterze przeprosiny skierowane do fanów oraz zapewnienia o dobrym stanie zdrowia.

Minsung napisał: „Przepraszam za sprawienie, że musieliście dzisiaj czekać… Proszę, wracajcie bezpiecznie do domów. Zobaczymy się jutro!!! Jest mi naprawdę, naprawdę przykro oraz dziękuję za martwienie się o nas.”

Yunsung napisał: „Nasi fani, Juliet musieli być bardzo zaskoczeni, tak jak my sami… Jestem przez to zaniepokojony. Z nami naprawdę w porządku, więc nie musicie się martwić. Przepraszam jeszcze raz i dziękuję.”


source: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *