Agencja Kim Hyun Joonga kłamstwami pogrąża siebie i idola!

|Post przetłumaczony z ASIAN JUNKIE – prosimy o luźne podejście|

Nieoficjalny damski bokser Korei Południowej, Kim Hyun Joong, jego agencja i fani – nadal są zdeterminowani, by oczyścić go z winy, po tym jak jego prawo jazdy zostało odebrane za jazdę po alkoholuKeyEast Entertainment z całych sił próbowało sprzedać prasie znane wytłumaczenie „z oppą to wcale nie było tak”.

 

Oświadczyli:

„Wieczorem 26 marca, Kim Hyun Joong pił razem ze swoimi przyjaciółmi blisko domu, po czym parkingowy poprosił go o przesunięcie samochodu. Poszedł więc to zrobić.
Nie spał od kilku dni, przygotowując się do koncertu i akurat kiedy nie przejechał nawet 1 kilometra, został przeprowadzony test na obecność alkoholu we krwi i jego prawo jazdy zostało zawieszone. Nieważne co było powodem, to co zrobił Kim Hyun Joong było nieodpowiedzialne i rozumie, że postąpił źle. Będziemy robić co w naszej mocy, aby coś takiego nie miało więcej miejsca.”

 

Wszyscy śmiali się z tego, co może być wymówką, ale niektórzy z was trafili w sedno. W skrócie, to co próbują przekazać:

 

„Oppa tylko ruszył troszkę samochodem, kiedy mu się na moment odpłynęło, ponieważ był zmęczony, przez to jak ciężko pracował dla fanów!”

Jest to oczywiście strasznie durna wymówka i wcale nie polepsza sytuacji. Jednocześnie, jest to strasznie durna wymówka, która jest rażącym kłamstwem. Channel A ujawniło nagrania z kamer monitoringu, na których widać jak przysnęło mu się na skrzyżowaniu, na około 15 minut, kiedy dziesiątki samochodów minęły go na zielonym świetle. Pokazują również to, że wcale nie znajdował się tam gdzie rzekomo miał być.

Ujawniając ten dowód, stacja wyjaśniła, że Kim Hyun Joong zasnął za kierownicą i przebywał w tym miejscu, w takim stanie, przez około 15 minut, zanim zjawiła się policja. Miejsce, w którym się znajdował nie było bliskie miejscu, w któym miał pić alkohol wraz z przyjaciółmi, ale możliwe, że aż 3 kilometry dalej. Dziennikarz powiedział również, że potwierdzili iż Kim Hyun Joong wracał po prostu do domu, a nie zmieniał miejsce parkingowe.

Facet faktycznie tylko zaparkował – na środku cholernej drogi!

KeyEast Entertainment zapytane o to, czemu nagrania z monitoringu ukazują inną wersję historii niż ich oświadczenie, odpowiedziało:

„Nie staraliśmy się usprawiedliwić jego złego postępowania.”
Innej stacji wyjaśnili również, że nie mieli w zamiarze usprawiedliwiać jego nieodpowiedzialnych akcji. Dodali też:

„Wyjaśniliśmy to co potwierdziliśmy w tamtym czasie jako prawdę. Kim Hyun Joong zdaje sobie sprawę ze swojego błędu i przemyśli swoje zachowanie, tak jak oświadczyliśmy na początku.”

KeyEast zostało złapane na kłamstwie i nie ma już nic do dodania aby polepszyć sytuację.

 

Ale czy Kim Hyun Joong naprawdę przemyśli swoje zachowanie? czy na pewno to robi?

Nie, facet po prostu dalej zajmuje się fanmeetingami.

Jego agencja KeyEast Entertainment, 31 marca poinformowała:
„Nie podjęto decyzji o odwołaniu fanmeetingu Kim Hyun Joonga. Dalej będzie się trzymał ustalonego harmonogramu. Oprócz tego, o niczym jeszcze nie zadecydowano.”
Fanmeeting Kim Hyun Joonga zaplanowany jest na 29 kwietnia, wcześniej zastanawiano się czy będzie on odwołany ze względu na obecną sytuację.

 

Znakomicie, naprawdę.


cr.: (1)

4 comments

 1. Neytiri Reply

  O rety, ale bezczelnie. Sądziłam, że to gwoźdź do trumny jego kariery i jest już skończony. Dziwię się, że nie zbojkotowano tych fanmeetingów. Co to za fani wciąż wspierają notorycznego kryminalistę? :/

  • Eriko Post authorReply

   Jak tłumaczyłam, pierwszą moją myślą było „Kto na ten fanmeeting przyjdzie??” ale na pewno się tacy znajdą :’) w polskim fandomie mamy pełno osób, które go bronią jak lwice i wymyślają takie obronne teorie, że momentami nie wiem czy się śmiać czy płakać, więc…

 2. Lololol Reply

  Dobra, tu źle zrobił. Ale dlaczego nazywacie go kryminalistą???
  To jest chyba najgorsza strona z newsami o kpopie. Nie dość, że artykuły są widocznie kierowane przeciwko idolom to jeszcze słowa typu „cholernie” nie wpływają na lepszy wygląd artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *