Seo In Guk przerywa służbę wojskową z powodu problemów zdrowotnych

Artysta zaledwie rozpoczął obowiązkową służbę wojskową kilka dni temu (28 marca). Niestety 4 dni później musiał ją przerwać z uwagi na zły stan zdrowia.

31 marca agencja idola, Jellyfish Entertainment poinformowała:

„Dostaliśmy informację od dowództwa jednostki wojskowej Seo In Guka, że dostał rozkaz powrotu do domu, dziś o godzinie 17:00 czasu koreańskiego. Jak się okazało artysta ma problemy zdrowotne.”

Idol i aktor ma problemy z układem kostnym w wyniku czego odniósł kontuzję kostki. Dowództwo wiedziało już wcześniej o problemach zdrowotnych idola. Po dokładniejszych badaniach lekarzy okazało się, że nie jest on w stanie aktualnie brać udziału w treningach wojskowych.

Seo In Guk nie chciał przerywać służby ale otrzymał taki rozkaz.

Przedstawiciel Jellyfish dodaje:

„Artysta chce się poddać ponownym badaniom i ocenie lekarskiej. Liczy na to, że będzie mógł jak najszybciej powrócić na służbę.”

 


Source: Allkpop

 

 

2 comments

  1. Neytiri Reply

    Biedny, chciał odbyć służbę jak należy, a tu taka kontuzja już na starcie. Mam nadzieję, że knetz nie zrobią z igły widły i nie rzucą się na niego z hejtem. Wiemy, że są bardzo przewrażliwieni na punkcie idoli, którzy mają uprzywilejowane warunki odbywania służby wojskowej lub są z niej zwalniani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *