Mnet zaprasza do wzięcia udziału w nowym show – „Idol School”

Stacja Mnet przygotowuje nowe show, które będzie ukazywało proces przygotowywania nowego girl bandu do debiutu. Nie będzie to jednak program survivalowy! 

Według źródeł emisja programu ma rozpocząć się w lipcu 2017 roku. Uczestniczki, które wezmą udział w programie będą przygotowywane do debiutu w girl bandzie według standardowego procesu szkoleniowego. Mnet podkreśla jednak, że nie będzie to program survivalowy w stylu Produce101, w którym to stażystki musiały wywalczyć sobie miejsce w zespole.

 

“Niektóre kwestie odnośnie nowego programu zostały już ustalone i właśnie wprowadzamy je w życie. Emisję planujemy rozpocząć zaraz po zakończeniu Produce 101 Season 2 oraz Show Me The Money 6. Stacja Mnet oraz cała grupa producentów aktualnie pracuje nad przygotowaniem programu.”

— Przedstawiciel medialny

 

Mnet zakłada więc pierwszą tego typu „szkołę”, w której będą się kształciły przyszłe idolki.

 

Aplikacje można składać od 28 marca do 26 kwietnia. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o rasę i pochodzenie.

 

Uczennice wezmą udział w 11 tygodniowym szkoleniu, podczas którego będą chodzić na zajęcia: taneczne, warsztaty psychologiczne, wokalne wraz z nauka prawidłowego oddechu. Zostanie też dla nich przygotowana specjalna dieta oraz ćwiczenia. Pod koniec tych 11 tygodni, dziewczyny, którym uda się ukończyć „szkołę” będą miały możliwość debiutu w girl bandzie.

Plakat programu Idol School

 

W przygotowaniu dziewczyn do debiutu pomogą Ci sami trenerzy wokalni i choreografowie, którzy współpracują z popularnymi k-popowymi zespołami.

Stacja zapewnia jednak, że to nie umiejętności wokalne i taneczne będą brane pod uwagę na pierwszym miejscu ale chęć rozwoju i postępy czynione przez uczennice.  Show ma na celu pokazać, że każdy kto dąży do realizacji swoich marzeń może je spełnić!

 

Dziewczyny, które widzicie na zapowiedzi to tylko i wyłącznie modelki, nie będą brały udziału w programie! 

 

Oficjalna strona, na której można składać podania: IDOL SCHOOL

 


Source: Sports Donga, Sports Chosun (KOREABOO)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *