B1A4 są pierwszym boy bandem w historii, który pojawił się na okładce magazynu DONGA

Donga jest pierwszym koreańskim magazynem dla kobiet, którego druk rozpoczął się w 1933 roku! Natomiast członkowie B1A4 są pierwszymi męskimi modelami, którzy pojawili się na jego okładce od 84 lat!

6 marca, 9 rano. Pięciu członków B1A4  Jinyoung, CNU, Sandeul, Baro, Gongchan wchodzi do studia z pogodnymi uśmiechami na twarzach.

Grupa ukończyła promocję swojego 3 pełnego albumu w Korei, ostatnim solowym koncertem, który odbył się pod koniec lutego. Jeszcze dziś o godzinie 15:30 B1A4 wyruszają do Japonii! Pomimo napiętego grafiku udało im się odwiedzić nas i z powodzeniem ukończyć sesję zdjęciową do naszego wywiadu. 1 godzina z nimi minęła niczym minuta, głośne śmiechy poprawiły nastroje ludzi pracujących w budynku. Dziękujemy członkom zespołu za tak wspaniałą współpracę!

 

Zadebiutowali 6 lat temu (w 2011) z mini albumem Let’s Fly. Aktualnie B1A4 stali się grupą, która zbiera najwięcej pochwał od krytyków i znajomych z branży, nie tylko za swoją muzykę ale także za umiejętności aktorskie. Lider zespołu – Jinyoung,  którego mogliście oglądać w dramie Love in the Moonlight  jest także autorem tekstów piosenek, producentem i kompozytorem muzycznym.
Sandeul, został uznany za jednego z najlepszych wokalistów dzięki swoim występom w programach takich jak  King of Masked Singer.
Shinwoo
, dowiódł, że odziedziczył talent po swojej mamie – piosenkarce specjalizującej się w trocie i występującej w musicalach.
Po emisji dramy Reply 1994, w 2013 roku rapper Baro został uznany za początkującego aktora z potencjałem, dzięki czemu wciąż otrzymuje propozycje ról i od czasu do czasu możemy go oglądać w telewizyjnych produkcjach.
Najmłodszy członek zespołu Gongchan pojawił się w web dramieTaste of Lovea także programie rozrywkowym Celebrity bromance„.

Pomimo tylu różnych aktywności członkowie zespołu wciąż rozwijają się muzycznie trafiając do coraz to szerszej grupy odbiorców! B1A4 są już dojrzałymi artystami, którzy zasługują na miano „Narodowej grupy„. 

Q: Przedział wiekowy waszych słuchaczy (fanów) jest bardzo szeroki: od nastolatek po osoby dojrzałe – 40+.  Wygląda na to, że wasze relacje z BANA (nazwa fandomu) są bardzo dobre, jak się z nimi komunikujecie?

JinYoung: Jeśli akurat nie możemy spotkać się z fanami, komunikujemy się z nimi poprzez fan kafejkę. Zostawiamy im wiadomości, dodajemy zdjęcia. Myślę, że inny idole robią podobnie. Dla nas fani zawsze stoją na pierwszym miejscu. Ponieważ jesteśmy z nimi szczerzy, oni wiedzą, że ich wsparcie jest nam potrzebne, wiedzą co siedzi w naszych sercach. 

Q: Wasza grupa jest znana z tego, że panują między wami przyjacielskie relacje. Jak to robicie, że tak wspaniale się dogadujecie?

Baro: Zostałem wybrany jako pierwszy, potem kolejno doszli: Jinyoung, Shinwoo, Gongchan i w końcu Sandeul. Kiedy po raz pierwszy się spotkaliśmy pracowaliśmy ciężko na to, żeby potrafić się ze sobą dobrze porozumiewać. W trakcie przygotowań do debiutu hyungowie opiekowali się młodszymi, zawsze robili to doskonale pocieszając nas w trudnych chwilach. Kiedy pojawia się nieporozumienie siadamy razem, żeby je wyjaśnić. Analizujemy różne rozwiązania, aż znajdujemy takie, które wszystkim odpowiada. Nie ma tu miejsca na kłótnie. 

CNUPoza tym każdy z nas przyjazną osobowość. 

JinYoung: Kiedy jeden z nas promuje się solo pozostali członkowie zespołu stają się jego fanami, bardzo się wzajemnie wspieramy. 

Q: Co B1A4 znaczy dla każdego z Was?

CNU: To część mnie. Jestem częścią B1A4, więc B1A4 jest też częścią CNU. 

Baro: Chłopaków poznałem kiedy byłem w 1 klasie liceum, spędziliśmy sporo czasu razem więc traktuję ich jak przyjaciół. B1A4 jest dla mnie jak rodzina i przyjaciele.

JinYoung: Zdecydowanie rodzina. Spędziłem połowę swojego życia z nimi, więc są moją rodziną.

Sandeul: Po pierwsze B1A4 to moje imię (marka). Po tych 6 wspólnych latach z resztą chłopaków czuję, że chcę być nazywany członkiem B1A4 do końca swojego życia!

Gongchan: B1A4 jest jednością, to pięciu zupełnie różnych chłopaków, którzy tworzą jedną całość (śmiech)

Baro: Czekajcie! Muszę coś jeszcze dodać. B1A4 to ludzie, którzy potrafią „odtruć” Cię ze wszystkich złych myśli. 

Członkowie B1A4 wybrali spośród siebie:

Członek, który najwięcej je: CNU
Członek, który zawsze musi mieć przygotowaną stylizację na jutro:
Baro
Członek, któty potrafi poprawić innym nastrój:
wszyscy
Największy kujon:
wszyscy
Największa beksa w zespole:
Gongchan

Baro: W zasadzie to każdy z nas jest beksą. Jesteśmy bardzo wrażliwi, szczególnie kiedy mówimy o swoich prawdziwych uczuciach. Jinyoung zwykle się wzrusza pisząc nowe piosenki. Ja, kiedy rozmawiam z rodziną. 

Sandeul: Shinwoo hyung (CNU) płakał pod prysznicem tuż po naszym debiucie

CNU: Ale najczęściej jesteśmy bardzo pogodni! Zwykle się śmiejemy wzajemnie się wkręcamy.. 


Q: Co robicie w czasie wolnym?

JinYoung: Piszę piosenki albo oglądam filmy. Najczęściej to filmy inspirują mnie do pisania piosenek.

CNULubię pisać piosenki w czasie wolnym.

SandeulIdę do kina, lub do wesołego miasteczka

Baro: Wychodzę na spacer z psem, czytam książki, oglądam filmy, po prostu leniuchuję w domu. Ostatnio wziąłem się za naukę angielskiego!

Gongchan: Ćwiczę albo gramy w gry.

Q: Jesteście już dojrzałymi mężczyznami, więc zapewne od czasu do czasu myślicie o płci przeciwnej? Jakie kobiety Wam się podobają?

JinYoungDobrze wychowane.

BaroTakie, z którymi łatwo jest mi się dogadać ponieważ podzielają moje zainteresowania.

CNU: Taka, która by mnie często przytulała. Lubię opiekuńcze kobiety.

GongchanDziewczyna, która po prostu jest lojalna i wierna.

Sandeul: Takie z dobrym serce.

Q: Jaki prezent wręczylibyście dziewczynie na White day (koreański odpowiednik walentynek)?

BR: Delikatną, mleczną czekoladę. Szczególnie produkty Namyang są dobre!

JY: Dokładnie! Dobrą koreańską czekoladę, bo nasze produkty są najlepsze. 

CNUUwielbiam czekoladę. Zapełniłbym nią całą lodówkę. Pewnie podarowałbym czekoladę.

GCTeż wolę podarować czekoladę niż cokolwiek innego, czekolada poprawia nastrój.


Q: Osoba, którą najbardziej szanujecie?

JY: Rodzice. Od dziecka wiem, że moi rodzice są super i zawsze ich szanowałem. Będę pracował ciężko, by stać się osobą taką jak moi rodzice.

CNU: Członkowie zespołu. Za każdym razem myślę: „Wow, pracuję z artystami, których najbardziej szanuję”. Są moimi przyjaciółmi, więc bardzo ich szanuję.

SD: Mój ojciec. Chciałbym być tak silny jak mój ojciec. On zawsze znosi wszystkie troski i zmartwienia nie uskarżając się.

BR: Ojciec koreańskiego hip hopu: Tiger JK. Zacząłem rapować kiedy usłyszałem jego teksty. Uwielbiam jego osobę i jego twórczość. Sporo się od niego nauczyłem.

GC: Ojciec jest moim wzorem do naśladowania. Chce być mężczyzną jak mój tata, jest niesamowicie cool.

Q: Które z występów w karierze B1A4 pamiętacie najbardziej?

JinYoung: Nasz debiutancki wstęp. To było jak spełnienie marzeń, miejsce w którym po raz pierwszy spotkaliśmy się z fanami.

CNU: Nasz ostatni koncert w lutym. Jestem po prostu szczęśliwy za każdym razem kiedy mogę spotkać fanów. 

SD: Wzruszyłem się kiedy fani podczas koncertu trzymali baner: „Będziemy z Wami nie ważne co się wydarzy„. To moment, którego nie zapomnę do końca życia

GC: Kiedy mój młodszy brat przyjechał do Seulu na nasz koncert, byłem z niego taki dumny.  Zawsze traktowałem go jak małe dziecko, a on przyjechał tu całkiem sam. Miło patrzeć jak dorasta, z jakiś powodów wzruszyłem się wtedy.

BR: Nasz pierwszy koncert. Od dziecka chciałem wystąpić na koncercie. Trudno opisać słowami jak się czujesz kiedy marzenia się spełniają.

Q: Jakie macie cele na ten rok?

JY: Są fani, którzy martwią się o moje zdrowie mówiąc, że jestem za chudy. Zacząłem ćwiczyć, żeby mieć zdrowo wyglądające ciało.

BR: Chciałbym, żeby B1A4 mieli jeszcze jeden koncert latem.. Myślę też nad samotną podróżą do Europy. 

SDChciałbym objechać Koreę rowerem. Poza tym chciałbym też wyjechać w zagraniczną podróż. 

CNU: Byłoby świetnie gdybyśmy mieli możliwość wydać kilka albumów. Chce spędzić kolejny udany rok z członkami zespołu. Poza tym chcę po prostu być zdrowy. Życzę sobie zdrowia.

GC: Oczywiście chciałbym w tym roku uraczyć fanów jak największą ilością dobrych występów . Chciałbym pokazać Seul mojemu młodszemu bratu i pójść z nim na koncert. Kiedy moja rodzina pojechała na wycieczkę było mi przykro, że nie mogłem pojechać z nimi.


Source: Omonatheydidnt, seraphical 1|2|3, Deullerr.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *