Fan nagrywał dziewczyny z GFRIEND ukrytą kamerą

Jeden z fanów GFIREND został przyłapany podczas fan signu na nagrywaniu dziewczyn ukrytą w okularach kamerką!

31 marca odbył się fan sign zespołu GFRIEND w Seulu! Dziewczyny były w bardzo dobrych nastrojach, atmosfera była przyjemna, póki członkinie zespołu nie zauważyły, że są nagrywane ukrytą kamerą!

Pierwsza zorientowała się Yuju, nic nie powiedziała fanowi po chwili jednak poinformowała o swoich spostrzeżeniach sąsiadkę – Sowon. Liderka przekazała informację SinB. Yerin jako jedyna powiedziała fanowi żeby zdjął okulary. Obejrzała je uważnie i zauważyła wbudowaną w nie kamerkę. Kiedy fan odszedł dziewczyny poinformowały menadżera, że były nagrywane.

Incydent wywołał burzę, ponieważ takie małe aparaty są częścią rosnącej w Korei Południowej przestępczości! Mężczyźni filmują nimi niczego nieświadome kobiety w niewygodnych i kontrowersyjnych sytuacjach.

Fan na swoją obronę powiedział, że nakręcone wideo nie miało na celu upokorzyć dziewczyn, gdyż filmował jedynie ich twarze. Nie zmienia to jednak faktu, że robił to bez ich zgody.

Agencja zespołu Source Music skomentowała:

“Fan, który został przyłapany na nagrywaniu idolek ukrytą kamerą został wyproszony z wydarzenia. Skonfiskowaliśmy także jego sprzęt. Ta osoba nie będzie już wpuszczana na fan meetingi z zespołem.”


src: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *