Panna Son, która oskarżyła idola o gwałt została skazana na 6 miesięcy więzienia za składanie fałszywych zeznań

W 2015 roku jedna z byłych idolek (członkini nieistniejącego już girl bandu) złożyła oskarżenie o napaść na tle seksualnym przeciwko Choigo, byłemu członkowi grupy ZEST.

 

5 marca 2015: Młoda kobieta oskarża idola o gwałt. Okazuje się, że chodzi o członka grupy ZEST. Agencja zaprzecza!

Aktualnie promujący się idol zostaje oskarżony o gwałt! Policja wszczyna śledztwo w tej sprawie.

Członek jednego z boy bandów (B) zostaje oskarżony o napaść na tle seksualnym przez dwudziestoparolatkę (A).

Według zeznań, B i A zostali sobie przedstawieni 22 listopada 2014 roku przez swoich znajomych. Dwa dni później spotkali się ponownie, tym razem jednak sam na sam, w mieszkaniu Panny A, w którym to miało dojść do przestępstwa. Sześć dni później, 28 listopada, B ponownie odwiedził mieszkanie Panny A, żeby przeprosić. Skończyło się jednak ponownym gwałtem.

Agencja B zaprzecz oskarżeniom. Policja przyjęła zeznania Panny A. B został wezwany na przesłuchanie 27 lutego 2015 roku.

Koreańscy internauci szybko odkryli, że chodzi o członka grupy ZEST.
Agencja Zenith Star Entertainment wydała oświadczenie:

Monitorujemy sytuację. Prawda jest taka, że Panna A szantażuje nas od kilku miesięcy twierdząc, że ujawni prywatne informacje o naszych idolach. Zgłosiliśmy to jako przestępstwo. A wciąż nęka nas postami na Facebooku, które mają zniszczyć wizerunek naszych artystów. Wszystkie nasze próby kontaktu z nią pozostają bez odpowiedzi. Posiadamy wszystkie dowody na to, że to my jesteśmy ofiarą.

 

 

6 marca 2015 roku: Panna A okazuje się być idolką!

Agencja zespołu ZEST wszczyna działania przeciwko fałszywemu oskarżeniu.

“Kobieta, która twierdzi, że została zgwałcona to idolka, członkini girl bandu. Panna A nie promuje się aktualnie jako artystka.”

Ojciec idola ostrzegł Pannę A, że pozwie ją o zniesławienie.

Agencja ZEST również złożyła oskarżenie przeciwko kobiecie za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

Ze strony naszego artysty nigdy nie doszło do żadnego ataku na tle seksualnym. A zmyśliła tę historię i opublikowała w internecie by nas szantażować. Gdyby faktycznie doszło do jakiejkolwiek napaści, A już dawno zgłosiłaby to na policję„.

 

9 marca 2015: Panna A okazuje się być ex-dolką – członkinią girl bandu, który już się rozpadł. Promocja zespołu Zest opóźnia się

ZEST mieli zaplanowany comeback na kwiecień, jednak ich promocja została przełożona, jak również ich debiut w Japonii.

Zenith Media uważają, że oskarżenia Panny A są „bezpodstawne” i oparte na „nieprawdziwych informacjach.” Agencja ujawnia także, że kobieta jest byłą idolką, członkinią rozwiązanego już girl bandu.

 

Wrzesień 2015: Zespół ZEST promuje się w trzyosobowym składzie jako Zest-Z, bez Choigo i Duksina

10 września grupa powróciła w trzyosobowym składzie, jako sub-unit ZEST-Z, promując swój singiel: “Give Me A Chance.”

Podczas showcase członkowie zespołu wyznali:

„W tym roku było nam ciężko z powodu skandalu.. Jest nam przykro, że kazaliśmy Wam czkać. Nie sadziliśmy, że spotka nas coś takiego. Jednak dzięki takim doświadczeniom stajemy się silniejsi. Nasza przyjaźń tylko się pogłębiła. Zaczynamy od nowa!”

Zest-Z – Just Give Me a Chance MV

 

Grudzień 2015: Członkowie: Choigo i Duksin odchodzą z zespołu Zest

Choigo i Duksin odchodzą z ZEST!

Przedstawiciele agencji Zenith Entertainment skomentowali:

„Przykro nam, że musimy dostarczyć wam te smutne wiadomości w tak słoneczny i ciepły grudniowy dzień. Choigo i Duksin oficjalnie odchodzą z ZEST.

Przepraszamy wszystkich, którzy kochają i wspierają zespół.

W tym roku doświadczyliśmy wielu nieprzyjemnych sytuacji, które nas zasmuciły. Członek naszego zespołu został uznany za niewinnego, a my zrobiliśmy wszystko by mu pomóc. 

Zostaliśmy oczyszczeni z jakichkolwiek podejrzeń. Chcemy dalej pomóc członkom ZEST się promować ale musimy być pewni, że wszyscy czują się bezpiecznie i komfortowo.

Niestety, ChoigoDuksin nie chcą kontynuować swoich aktywności jako idole. Oboje doświadczyli w tym roku wielu przykrości, pomimo młodego wieku. Chcą powrócić do „normalnego życia”. Oczywiście akceptujemy ich decyzje.

Shun, Yeho i Shin wydali album jako unit, teraz powrócą jako zespół. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i miłość okazaną ZEST.”

 

Grudzień 2015: Oskarżony o gwałt idol zostaje oczyszczony z zarzutów

Wszczęto postępowanie przeciwko dwóm kobietom, które rozpowszechniały nieprawdzie informacje o idolach. Kobiety publikowały na portalach społecznościowych, takich jak Facebook nieprawdziwe informacje. Jedną z nich jest (wcześniej znana jako Panna A) Panna Son, która twierdziła, że została zgwałcona przez członka zespołu ZEST. Koleżanka Panny Son, Panna Moon pomagała jej natomiast rozpowszechniać nieprawdziwe plotki.

Posty te zawierały zarzuty, że kobieta została zgwałcona przez członka zespołu ZEST, z którym miała też być w związku przez jakiś czas. Jak się okazało idol nie umawiał się z Panną Son. Gwałt również nie miał miejsca.

 

 

Aktualne informacje, kwiecień 2017Choigo, były członek ZEST oczyszczony z zarzutów!

 

Kobieta, która złożyła fałszywe oskarżenie o gwałt przeciwko idolowi, członkowi zespołu ZEST została skazana na 6 miesięcy pozbawienia wolności, w zawieszeniu na 2 lata.
Dwudziestoparolatka okazała się też być byłą idolką, promowała się przez pewien okres w girl bandzie, który zadebiutował w 2011 roku.

2 lutego 2017 roku, Seulski Sąd Okręgowy skazał Pannę Son (26 lat) na 6 miesięcy pozbawienia wolności, w zawieszeniu na 2 lata.

Oskarżony o gwałt idol został oczyszczony z zarzutów, jednakże z powodu nieprawdziwych oskarżeń ucierpiała jego renoma jako artysty, przez co chłopak zmuszony był porzucić aktywności promocyjne.


source: (1)

2 comments

    • Cinnamon Roll Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *