Członkowie NU’EST wypowiadają się na temat ich udziału w „Produce 101 Season 2”

Członkowie NU’EST tłumaczą, dlaczego zdecydowali się na pojawienie w drugim sezonie „Produce 101”, mimo że zadebiutowali w 2012 roku.

Pierwszy odcinek survivalowego programu został wyemitowany 7 kwietnia i pokazywał 101 uczestników, którzy zdobywali swoje pierwsze rankingi. W drugiej części odcinka pojawili się Kang Dong Ho (Baekho), Kim Jong Hyun (JR), Choi Min Gi (Ren), and Hwang Min Hyun (Minhyun), wszyscy członkowie zespołu NU’EST.

Członkowie stwierdzili, że wiedzą, iż wiele osób uważa ich za nieudany boysband i dodali: „Myślimy o tym, jak o ostatniej szansie. Zgłosiliśmy się tutaj, ponieważ jesteśmy aż tak zdesperowani.”

Mang Dong Ho uronił łzy i wyznał:

„Są dwie osoby z naszej agencji [Pledis Entertainment], które zostały członkiniami I.O.I; chciałbym być jak one. Chcę jak być ludzie, którzy stali się członkami I.O.I i SEVENTEEN.”

Widząc ich wychodzących na scenę, trenerka Kahi nie mogąc powstrzymać płaczu, powiedziała:

„Kiedyś trenowałam razem z nimi. Czuję się źle widząc ich tam.”

Kim Jong Hyun również wyznał, że po pierwszym spojrzeniu na Kahi, nie mógł patrzeć na nią dłużej, bojąc się, że również zacznie płakać.

Czterech członków wystąpiło z ich interpretacją utworu After School – „Because Of You”, ale żaden z nich nie był w stanie otrzymać stopnia A lub B. Tylko Hwang Min Hyun otrzymał C, podczas, gdy pozostałych trzech członków dostało ranking D.

Mimo ich niskich rankingów, inni trainee wciąż wyrażali swoje obawy związane z konkurowaniem z NU’EST. Mimo, że czterech członków nie otrzymało dobrych stopni, a ich zespół jest na skraju rozpadu, wciąż mają swoich fanów, w przeciwieństwie do innych stażystów. Niektórzy z widzów wyrazili nawet obawy, że konkurencja w „Produce 101” jest nieuczciwa, ponieważ opiera się na głosach oddanych przez publiczność.


source: (1)

5 comments

 1. korija Reply

  Jak mi się smutno zrobiło… kochane chłopaki :'(
  Będę ich wspierać z całego serca

  • Hapivi Post authorReply

   Choi Min Gi to inna forma romanizacji, więc obydwie wersje są poprawne

 2. Flower :3 Reply

  Serce mnie boli odkąt usłyszałam, że będą w Produce101
  To tragiczne, że zespół, z kórym w sumie zaczynałam swoją przygodę z kpopem, musiał się posunąć do takiego kroku <//3

 3. bartolek Reply

  Ja naprawdę nie rozumiem czemu ich ostatnia piosenka Love Paint nie odniosła sukcesu 🙁 przecież to jest jedna z moich ulubionych piosenek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *