Młoda aktorka Kim Yoo Jung opowiada o pracy, szkole i miłości

Kim Yoo Jung w wywiadzie dla 1st Look ujawnia jak godzi pracę ze szkołą, a także opowiada o swoim życiu uczuciowym.

 

 

W wywiadzie dla , 1st Look Kim Yoo Jung opowiedziała o swoim ostatnim roku w liceum.

"Niedawno razem z przyjaciółmi odgrywaliśmy szkolną sztukę teatralną. Ponieważ to nasz ostatni rok liceum chcemy jak najlepiej wykorzystać ten czas - spędzić go razem. Takie wspomnienia są dla mnie bardzo ważne.

Czasami ciężko mi było pogodzić szkołę z pracą. Grając w szkole udało mi się połączyć te dwie rzeczy. To było dla mnie nowe doświadczenie, które dostarczyło mi mnóstwo energii. Cieszę się, że mogłam stworzyć coś z moim rówieśnikami, to było bardzo ekscytujące!.

 

 

 

Aktorka wkrótce przestanie być nastolatką. Wyznała, że jednym z jej marzeń jest pójście na randkę w szkolnym mundurku!

Nie sądzę, że to się wydarzy. Oczywiście chciałabym mieć jakieś miłosne doświadczenia z czasów liceum ale czuję, że to nie jest jeszcze właściwa chwila. Mam mało czasu dla siebie, zwykle "żongluję" obowiązkami: szkołą, aktorstwem i wchodzeniem w dorosłość. Gdybym jeszcze dorzuciła do tego randki zaniedbałabym resztę. Dlatego nie sądzę, że mogłabym teraz znaleźć sobie chłopaka.

 

 

Z drugiej strony jestem przekonana, że doświadczenia które ludzie wynoszą ze związków pomogłyby mi w aktorstwie. Jednak nie czuję presji. Wiem, że kiedyś przyjdzie ten czas kiedy moje życie się ustabilizuje, a ja będę mogła otworzyć swoje serce i obdarzyć kogoś uczuciami. 

 

Kim Yoo Jung ma zaplanowany fanmeeting w Singapurze. Dodała, że jest podekscytowana ponieważ będzie mogła poznać swoich międzynarodowych fanów!


Source (1) (Soompi)

1 Comment

  1. bigbanghwaiting Reply

    Świetna jest
    Jej kariera zapowiada się obiecująco
    trzymam za nią kciuki i z przyjemnością zobaczę ją w nowej dramie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *