Stary skandal Minhyuna (NU’EST) ponownie ujrzał światło dzienne wraz z emisją pierwszego odcinka PRODUCE101 Sezon 2

Członek zespołu NU’EST i aktualny uczestnik PRODUCE101 (a w zasadzie BRODUCE98) Hwang Minhyun przyznał się do kradzieży! 

W internecie pojawił się post zatytułowany: “Minhyun przyznaje się, że w gimnazjum ukradł i sprzedał rower.”

W poście został zamieszczony także plik audio, na którym słychać jak idol przyznaje się do przestępstwa podczas audycji radowej, w której brał udział już jakiś czas temu.

Minhyun:  “To było w czasach gimnazjum, może pierwsza klasa? (12-13lat). Byłem naprawdę niedojrzały, podobnie jak i moi koledzy. Pewnego dnia znaleźliśmy na ulicy rower , ukradliśmy go a potem sprzedaliśmy. Wtedy było to dla nas śmieszne. Minął pierwszy semestr i już zdążyliśmy o tym zapomnieć. Na początku drugiego semestru w szkole zjawił się policjant, wszedł do klasy. Miałem potem sporo problemów w szkole z nauczycielami.”

Post oczywiście pojawił się w ten sam dzień co emisja pierwszego odcinka drugiego sezonu “Produce 101” – 7 kwietnia. Idol otrzymuje sporo słów krytyki od koreańskich internautów.


Source: (1)

1 Comment

  1. Nickey Reply

    Mogliby to mu odpuścić. To było jakieś 10 lat temu, dużo osób w tym wieku robiło rzeczy, których teraz żałują. Może oprócz knetizens, oni chyba od urodzenia tylko siedzą przed komputerem i mówią, jacy idole są źli, brzydcy itp…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *