Członkowie Teen Top wypowiadają się na temat odejścia L.Joe

9 kwietnia, podczas fan meetingu „High Five Angel” członkowie Teen Top wyjawili swoje myśli na temat opuszczenia zespołu przez L.Joe. Każdy z członków przeczytał swój ręcznie napisany list i uronił łzy, nie kontrolując uczuć, towarzyszących tej sytuacji.

Niel zaczął:

„Chcę przeprosić. Nie mogę wyznać wszystkiego, ale dużo się wydarzyło. Próbowaliśmy z nim rozmawiać, ale już podjął decyzję. Od tamtego czasu myślałem wiele o grupie, czy będzie w porządku, jeżeli będziemy kontynuować jako pięcioosobowy zespół lub czy nie powinniśmy rozdzielić się tak, jak zrobił to członek, który odszedł. Za każdym razem, gdy o tym myślałem, tęskniłem za sceną i myślę, że inni członkowie czuli podobnie. Zebraliśmy się wszyscy razem i ciężko przygotowywaliśmy do comebacku.”

C.A.P powiedział:

„Gdy decydowałem, czy powinienem przedłużać mój kontakt z agencją, zdałem sobie sprawę z tego, że bardzo lubię mój zespół. Poznają mnie krok po kroku, podobnie jak agencja. Byłem bardzo zszokowany, gdy [L.Joe] niespodziewanie odszedł, gdy reszta ciężko pracowała. Wiedziałem, że się zastanawia [nad odejściem], ale myślałem, że zostanie z nami, jeżeli ten album wypadnie dobrze. Nagrywał z nami nawet piosenkę tytułową. Szczerze, to było dla mnie naprawdę ciężkie, gdy dowiedziałem się o jego odejściu z prasy. Lepiej byłoby, gdyby porozmawiał z członkami przez podejmowaniem decyzji.”

Ktoś na widowni wybuchł płaczem, sprawiając, że reszta słuchaczy również się rozpłakała. Wydarzenie zakończyło się występem Teen Top z ich piosenką dla fanów „Angel”.


source: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *