WINNER opowiadają o Yang Hyun Suku, tańcu i ich idealnych typach!

10 kwietnia WINNER byli gośćmi audycji radiowej „2 O’Clock Escape Cultwo Show” i rozbawiali fanów swoim humorem.

Podczas rozmowy o tym, że WINNER nie mieli do ten pory okazji tańczyć na scenie, DJ Cultwo przypuścił, że Kang Seung Yoon jest najgorszym tancerzem w zespole. Kang Seung Yoon odpowiedział: „Nie, jestem dobrym tancerzem. Możesz myśleć, że nie jestem dobry w tańcu, bo gram na gitarze, ale jestem w tym dobry.” Wtedy Kim Jinwoo wyjawił: „Ja jestem najgorszym tancerzem.” i wybrał Kang Seung Yoona jako osobę, o której ludzie zwykle myślą, że źle tańczy.

Gdy DJ Cultwo błędnie stwierdził, że Lee Seung Hoon jest prawdopodobnie jest złym tancerzem, ponieważ wygląda na opanowaną osobę, Lee Seung Hoon udał zdenerwowanego, mówiąc: „Taniec był moją przepustką do YG!” i wyjaśnił, że tańczy od prawie dziesięciu lat.

Wyjawili również reakcję Yang Hyun Suka na ich nową piosenkę. „Powiedział: „Zrobiliście świetną piosenkę” i stwierdził, że bardzo ją lubi. Normalnie jest bardzo wybredny jeżeli chodzi o muzykę, ale tym razem bardzo nas pochwalił.” wyjaśnił Kang Seung Yoon. Lee Seung Hoon dodał: „Myślę, że polubił nas dawno temu, ale dopiero teraz to pokazał. Prawdopodobnie otwiera teraz serce, ponieważ nie widział nas przez długi czas.”

Podczas zabawy, gdy dostawali pierwszą połowę zdania i musieli je dokończyć, pierwszą częścią było: „Jeśli twoja żona jest słodka…”Song Mino powiedział „…to idealnie.”, wyjawiając swój idealny typ. Kang Seung Yoon zgodził się z nim, mówiąc: „Tak, czy to nie jest najlepsze?”, sprawiając, że wszyscy się roześmiali.


source: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *