Artyści FNC Entertainment pokazują, że talent pozostaje w rodzinie w specjalnej sesji zdjęciowej

Lee Jung Shin (CNBLUE), Yuna (AOA) oraz Kim Jaehyun (N.Flying) wzięli ostatnio udział w sesji zdjęciowej do majowego wydania InStyle, pozując razem ze swoim utalentowanym rodzeństwem.

Lee Jung Shin pozował ze swoim starszym bratem Lee Yong Shinem, który jest fotografem i wyjawił, że obydwaj dzielą zainteresowanie robieniem zdjęć.

„Chciałbym pewnego dnia mieć wystawę stworzoną ze zdjęć, które zrobiłem razem z moim bratem” powiedział Lee Jung Shin w wywiadzie.

Perkusista N.FlyingKim Jaehyun pozował ze swoją sławną siostrą, byłą członkinią RainbowKim Jaekyung. Idol pokazał swoją miłość do siostry, wyjawiając, że jej numer jest zapisany u niego pod „Bogini”. Przyznał także, że w szkole średniej złożył 1000 papierowych żurawi z okazji jej urodzin.

Yuna z AOA pozowała z młodszą siostrą, członkinią Berry GoodSeoyool, potwierdzając, że piękno jest u nich dziedziczne. Yuna opowiedziała również o tym, jak bardzo dba o swoją młodszą siostrę. „Gdy Seoyool powiedziała, że chce podążyć tą samą ścieżka, co ja (bycia piosenkarką), byłam bardzo zmartwiona, ponieważ wiem, jak ciężka może być ta profesja.” przyznała.


source: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *