Park Hyung Sik mówi o tym, jak odnalazł siebie w aktorstwie i opisuje unikalną aurę Park Bo Young

W ostatnim wywiadzie Park Hyung Sik opowiadał o odnalezieniu siebie w aktorstwie po przerwie oraz o nietypowym uroku i aurze Park Bo Young.

Park Hyung Sik, który zadebiutował jako piosenkarz w 2010 roku w grupie ZE:A, od czasów debiutu występował w różnych projektach. Jego ostatnie dramy „Hwarang” oraz „Strong Woman Do Bong Soon” sprawiły, że światła reflektorów zwróciły się w jego stronę i został nazwany nowym „królem komedii romantycznych”, a ludzie zaczęli mówić, że został urodzony, aby być aktorem.

Otworzył się na temat okresu niepewności w jego życiu:

„Kiedy prowadziłem prawie mechaniczny styl życia jako idol, ciągle byłem otaczany przez myśli, kim tak naprawdę jestem. Wtedy wszedłem o okres, w którym próbowałem określić samego siebie. Teraz wiem, jak ważne jest chronienie siebie i swojej tożsamości, ponieważ przeszedłem tę fazę. Myślę, że teraz wkroczyłem w stabilny czas w moim życiu i nie jestem już zaniepokojony.”

Choć aktor jest teraz stabilny i zyskał pewność siebie, przyznał, że czuł się naprawdę obciążony swoją pierwszą główną rolą w dramie „Strong Woman Do Bong Soon” i podkreślił, że Park Bo Young była tą, która pomogła przezwyciężyć jego niepokoje.

„Nawet podczas czytania scenariusza Park Bo Young odznaczała się potężną charyzmą, szczególnie biorąc pod uwagę to, że współpracowała już z bardzo doświadczonymi aktorami jak Jo Jung Suk. Park Bo Young była dla mnie jak nauczyciel. Osobiście, byliśmy dobrymi przyjaciółmi, ale jednocześnie podziwiałem ją i uczyłem się od niej.”

Widzowie „Strong Woman Do Bong Soon” wiedzą, że ekran lśnił, gdy tych dwoje aktorów pojawiało się na nim razem, szczególnie z powodu sposobu, w jaki Park Hyung Sik patrzył na Park Bo Young. Park Hyung Sik podkreślił, że to wszystko z powodu nieodpartego uroku Park Bo Young i powiedział:

„Nigdy wcześniej nie widziałem osoby tak uroczej, jak Park Bo Young. Każda osoba ma swoją unikalną aurę. To, co ma wokół siebie Park Bo Young mogę opisać po prostu jako serca. W momencie, gdy wchodzi na plan, wszyscy się w niej zakochują i to jest ten jej magiczny urok.”

Park Hyung Sik opowiadał również o ślubie, ponieważ akcja „Strong Woman Do Bong Soon” zakończyła się piękną ceremonią zaślubin Ahn Min Hyuka i Do Bong Soon:

„Jeżeli spotkałbym kogoś, kogo prawdziwie pokocham, tak jak Ahn Min Hyuk, chciałbym wziąć ślub. Nie ma znaczenia, kiedy ta osoba się pojawi, tak długo, jak w ogóle to zrobi.”

Mówił także o swoich przyszłych celach jako aktor i wyraził zainteresowanie projektem sci-fi lub rolą „twardego faceta”. Park Hyung Sik dodał:

„Po zakończeniu „Strong Woman Do Bong Soon”, reżyser powiedział, że zauważył w moich oczach coś nietypowego, i że powinienem spróbować swoich sił w melodramacie.”


cr.: (1)

3 comments

  1. hwaranghwaiting Reply

    … z takim wyglądem to Hyungsik mógłby grac kawałek drewna, a i tak przyciągnąłby uwagę widzów 😀
    daj mu Boże jak najwięcej dobrych scenariuszy, hwaiting!

  2. Akkinda ~ Reply

    Oglądałam go już np. w Heirs i High Society (polecam, całkiem fajna drama choć wolałam parę Hyungsika od głównej pary) i już wtedy jego aktorstwo było swietne więc trochę dziwię się że dopiero teraz został bardziej dostrzeżony. Ale to i tak dobrze, fighting! A ja właśnie zabieram się za oglądanie Strong Woman skoro wszyscy tak polecają…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *