Park Bo Young ujawnia, że w liceum była zastraszana

Park Bo Young postanowiła otworzyć się i opowiedzieć o swojej izolacji społecznej gdy jeszcze była uczennicą liceum.

Podczas wywiadu udzielonego 22 kwietnia, ujawniła, że jej pierwsze spotkanie z aktorstwem zaliczyła podczas kręcenia krótkiego filmu do gimnazjalnego kółka produkcji wideo. Po tym projekcie uczęszczała na zajęcia z aktorstwa i brała udział w wielu przesłuchaniach. Gdy rozpoczęła naukę w liceum, oficjalnie zadebiutowała w młodzieżowej dramie.

Jednak ze względu na zazdrość, znajomi ze szkoły zaczęli ją inaczej traktować.

“To nie stało się dlatego, że byłam ładna. Wtedy w mojej okolicy nie było żadnych aktorów, więc zwróciłam na siebie uwagę tym, że to ja nim zostałam.”

„Niektóre dzieciaki specjalnie trącały mnie ramieniem, gdy przechodziły obok mnie. Uczniowie z innych klas wrzucali śmieci do mojej ławki, ale znajomi z klasy starali się je dla mnie posprzątać.”

Zdradziła również, że gdy zagrała w dramie, nauczyciel chciał powiesić w szkole plakat promujący tytuł, w którym wystąpiła. Widząc to, zalała się łzami i poprosiła nauczyciela, aby go zdjął, bojąc się, że przez to tylko wzrośnie niechęć do niej.

Wspomniała też, że ludzie wokół niej ciągle powtarzali rzeczy typu:

„Park Bo Young staje się celebrytką? Pff, uważam, że ja też mogę nim zostać.”

Dodała, że niedługo po tym jak zadebiutowała, w jej rodzinnym mieście otworzono wiele akademii aktorskich.

Wygląda na to, że sława przychodzi w cierpieniem, wcześniej Park Bo Young przyznała, że została zraniona przez złośliwe komentarze.


Cr.(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *