Młodsi bracia B1A4 szykują się do debiutu

Jak donoszą źródła medialne agencja zespołów B1A4 i Oh My Girl – WM Entertainment planuje debiut swojego nowego boy bandu już wkrótce!

Żeby pomóc stażystom jeszcze lepiej przygotować się do debiutu, wytwórnia zaplanowała już ich pierwszy występ na scenie. Grupa ma wystąpić przed większą publicznością 26 maja, na muzycznym festiwalu – idolCON.

Siedmiu stażystów WM Entertainment przedstawi swoją energiczną choreografię podczas idolCON. Koncept grupy ma być inny niż B1A4.

Ponieważ stażyści występowali wcześniej jako tancerze w tle dla B1A4, niektórzy z nich są popularni i mają już własnych fanów.

 

Grupa wystąpi na idolCON pod nazwą WM Boys, dlatego że jest to promocja przed debiutem. Oficjalny skład zespołu nie został jeszcze potwierdzony.

 

Stażyści WM Entertainment:

 


Cr: (1)

4 comments

 1. Akkinda ~ Reply

  Ten jeden pośrodku zdjęcia na górze wygląda jak połączenie Hongbina z Vixx i Woozi’ego z Seventeen!

 2. Liiliin Reply

  Oo, nie mogę się doczekać. Już od początku czekałam na Minseok’a mam nadzieję, że ich debiut będzie niesamowity 🙂

 3. sojelly Reply

  Dobrze wiedzieć! Ale mogliby też coś z b1a4 robić, wzajemnie się promować idk, bo zapomnieli o nich ;; Ale za te dzieciaki trzymam kciuki~

 4. YoungJin Reply

  O B1A4 nie zapomnieli. Jinyoung będzie drugi Ceo WM. A tak to, on trzyma piecze nad promocja swojego zespołu jeśli chodzi o muzykę jako grupa. Jak mu coś nie odpowiada przesuwa comeback p pół roku XD
  Plus oni są popularni nie u nas, ale Korea i Japonia jak najbardziej..
  Plus ciesz się na tych chłopców jako WM stan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *