IU poszła na „randkę” z fanką i podzieliła się z nią dobrymi radami

29 kwietnia został wyemitowany kolejny odcinek „Well Done Again Today” z udziałem IU. Popularna solistka odwiedza w nim swoją fankę, która marzy o zostaniu piosenkarką i kompozytorką. 

 

Odcinek zaczyna się od pokazania codziennej rutyny młodej dziewczyny o imieniu Yoo Rim. Po długim dniu spędzonym w pracy, Yoo Rim znajduje czas na swoje hobby – śpiewanie.

W pewnym momencie IU zaskakuje ją podczas ćwiczeń.

 

Kiedy Yoo Rim skończyła śpiewać utwór IU zaczęła klaskać. Zaskoczona fanka na widok swojej ulubionej piosenkarki rozpłakała się. IU pochwaliła umiejętności Yoo Rim i podała jej chusteczki na otarcie łez.

Idolka i fanka zaczęły ze sobą rozmawiać, szybko łapiąc wspólny język. Yoo Rim wyznała, że w otoczeniu nowych osób jest bardzo nieśmiała. Dodała jednak, że przy IU czuje się komfortowo.

IU: „Mam wrażenie jakbyśmy znały się od dawna. Może to dlatego, że jesteśmy do siebie podobne. Ja także w towarzystwie nowo poznanych osób czuję się skrępowana”. 

 

 

 

Dziewczyny zamówiły pizze, czekając na zamówienie otworzyły się przed sobą jeszcze bardziej.

IU zapytała Yoo Rim na co przeznacza zarobione pieniądze. Fanka wytłumaczyła, że jej rodzina ma problemy finansowe dlatego musi dokładać większość swojej pensji do rodzinnych wydatków.

Yoo Rim: “Codziennie muszę martwić się o pieniądze. Chciałabym chociaż przez jeden dzień nie musieć o tym myśleć.”

 

Słysząc te słowa IU przyznała, że dokładnie wie jak to jest, ponieważ doświadczyła tego samego.
Idolka opowiedziała o trudnej sytuacji finansowej jej rodziny, kiedy ona sama chodziła jeszcze do podstawówki.

IU: „Pamiętam jeszcze jak to jest kiedy nie masz się do kogo zwrócić o pomoc i wsparcie”.

 

Zachęcona wyznaniami piosenkarki, Yoo Rim zaczęła zdradzać więcej szczegółów na temat swojej rodziny.

Jej rodzice rozwiedli się kiedy Yoo Rim rozpoczynała liceum. Ojciec nie chciał z nią o tym rozmawiać, a mama słysząc cokolowiek na temat rozwodu od razu zalewała się łzami.

IU wyjaśniła Yoo Rim, że jako dziecko o wszystkich swoich problemach rozmawiała z mamą. Po jakimś czasie zrozumiała jednak, że mama ma na głowie poważniejsze zmartwienia, postanowiła więc przestać obarczać ją swoimi.

IU: „Ja zawsze mogłam znaleźć oparcie w mamie ale moja mama nie miała się komu wyżalić. Pewnego dnia to do mnie dotarło. Zaczęłam myśleć trzeźwo i przestałam się martwić rzeczami, które i tak nic nie zmienią. YooRim, postaraj się być oparciem i źródłem siły dla swojej mamy. Ona tego potrzebuje.

IU zapytała także o relacje YooRim z ojcem. Dziewczyna wyznała, że nie mają dobrego kontaktu, bo ciężko im znaleźć wspólny język. Kiedy odwiedza domy swoich znajomych zawsze zazdrości im posiadania pełnej, szczęśliwej rodziny.

Idolka wysłuchała fanki, po czym skomentowała: “Mamy ze sobą tak wiele wspólnego, że to aż dziwne. Ale Twoja osobowość jest pogodniejsza od mojej, wydajesz się być też dużo silniejsza niż ja w Twoim wieku. Cieszy mnie to, bo wiem że sobie poradzisz.”

IU była ciekawa czy Yoo Rim kiedykolwiek przechodziła kryzys jeśli chodzi o śpiewanie.
Fanka potwierdziła mówiąc, że wciąż kocha śpiewać, jednak na początku wydawało jej się to o wiele łatwiejsze niż teraz.

Idolka wyznała, że to normalne. Sama podczas stażu wielokrotnie zwątpiła w swoje umiejętności, w które wcześniej wierzyła. Podniosła jednak fankę na duchu wymieniając mocne strony jej wokalu.

Yoo Rim poprosiła IU o rady, które pomogą jej pisać piosenki.

IU: “Od dziecka lubiłam pisać teksty i komponować utwory. Proces tworzenia nowego albumu to coś co sprawia mi najwięcej radości, szczególnie pisanie tekstów piosenek. To stresujące ale zarazem przyjemne doznanie.

Nie staraj się być zbyt ambitna w swojej twórczości. Nie uda Ci się zadowolić wszystkich nawet jeśli stworzysz prawdziwe dzieło sztuki. Postaraj się odnaleźć w samej sobie wyjątkowość. Tylko twoje niepowtarzalne cechy mogą przyciągnąć do Ciebie ludzi, którzy są podobni. Dziel się swoimi myślami w swoich piosenkach, jeśli znajdziesz ludzi, którzy polubią Twoje prace, bo myślą tak jak ty, to będzie oznaczało, że wykonałaś dobrą robotę„.

Dziewczyny zaśpiewały razem utwór IU: “Lost Child”.

Idolka przeprosiła na chwilę YooRim tłumacząc, że musi wyjść, poprawić swój makijaż. Była to jednak wymówka, ponieważ po chwili IU wróciła z przygotowanymi wcześniej prezentami dla fanki.

IU: “Ciężko myślałam nad tym co może Ci się podobać i jaki jest Twój styl—ale ponieważ nie byłam pewna, kupiłam wszystko (śmiech).

Później dziewczyny zrobiły sobie wspólne zdjęcie, IU odprowadziła Yoo Rim do domu. Przed rozstaniem Yoo Rim podarowała IU książkę jako prezent. Przeprosiła, że nie jest nowa. Piosenkarka wyznała, że woli wypożyczać książki niż je kupować i podziękowała za podarunek.

Cały odcinek znajdziecie tutaj:

 

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *