Uczestnik Produce101 – Kwon Hyun Bin usuwa wszystkie zdjęcia ze swojego Instagrama ze względu na falę nienawistnych komentarzy

[UWAGA! Artykuł zawiera opisy sytuacji, które miały miejsce w 4 odc. Produce101 Sezon 2]. Stażysta YG K PLUS – Kwon Hyun Bin zmuszony był usunąć wszystkie zdjęcia ze swojego konta na Instagramie, po emisji najnowszego odcinka Produce101 Sezon 2, 28 kwietnia!

Fanom programu nie spodobało się zachowanie uczestnika w najnowszym odcinku.

Kwon Hyun Bin wraz ze swoją drużyną uczył się choreografii do piosenki „Sorry Sorry„. Stażysta miał spore problemy z zapamiętaniem kroków. Pozostali członkowie zespołu starali się mu pomóc, Hyun Bin zdawał się jednak nie wykazywać chęci i zainteresowania opuszczając salę ćwiczeń.

Trener, którzy przyszedł sprawdzić przygotowanie grupy do „bitwy”, był niezadowolony z występu Kwon Hyun Bina.

Lider grupy –  Kim Jong Hyun (Pledis Ent.) usiłował bronić kolegi zrzucając winę na samego siebie:

 

Jong Hyun: “To moja wina, że nie jest odpowiednio przygotowany. Nie wypełniłem swoich obowiązków jako lider”.

 

Po wizycie trenera Kwon Hyun Bin postanowił utrudnić drużynie przygotowania opuszczając salę ćwiczeń, tłumacząc się, że jest osobą, która potrzebuje dużej ilości snu.

 

W dniu występu wszyscy członkowie zespołu (nie licząc Hyun Bina) zostali pochwaleni przez trenerów. Kwon Hyun Bin otrzymał najwięcej punktów spośród członków swojej drużyny od publiczności – 142 głosy.

 

Po występie Hyun Bin wyznał:

Bardzo chcę zostać idolem, zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby to się udało

Wkrótce po emisji odcinka i ujawnieniu fragmentów z przygotowań grupy do bitwy Kwon Hyun Bin został ostro skrytykowany za swoją „negatywną postawę”. Jego Instagram zalała fala nienawistnych komentarzy dlatego też stażysta postanowił usunąć wszystkie swoje posty.


cr: (1)

1 Comment

  1. hwaranghwaiting Reply

    Jak bym sie tak nazywała (KWON! HYUN BIN!) to też bym miała na wszystko wywalone XD
    tak, wiem, że to Korea i tam nie znają powiedzenia „nomen omen” ale i tak uważam, że młody zebrał już trochę punktów na samym starcie, w dniu urodzin…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *