Kang Daniel prywatyzuje swojego Instagrama po tym, jak złamał zasady programu

Kang Daniel zawsze był przedstawiany w negatywnym świetle na Pann, ale teraz znalazł się wyjątkowo wysoko w trendach. Jest wiele plotek na jego temat, ale wszystkie mówią o tym samym.

We wczorajszym odcinku „Produce 101 Sezon 2” poproszono oglądających o zagłosowanie na piosenkę, która pasuje do stażystów najbardziej. Większość osób na Naver zareagowała strachem, że zagłosują źle i nie trafią w to, co spodobałoby się danemu stażyście.

Kilka żartów mówiło o tym, aby uczestnicy wysłali sekretne znaki do widzów, aby dać im znać, jak zagłosować, ale pozostały one tylko żartami.

Podczas nagrywania „Produce 101 Sezon 2” stażyści nie mogą używać SNS, ponieważ nie pozwala się im kontaktować z fanami bezpośrednio. Chłopcy więc mogą zmieniać zdjęcia profilowe i dodawać nowe, fani mogą komentować, ale chłopcy nie mogą odpowiadać.

Problem: normalnie Daniel ma na swoim profilu jedną emotkę kota. Po tym, jak wczoraj pojawiły się zapowiedzi piosenek, wielu fanów pytało uczestników na ich SNS o piosenkę, którą by chcieli. Jeden z fanów poprosił Kang Daniela o zmianę liczby emotek kota na profilu na liczbę odpowiadającą numerowi piosenki, która mu się podoba. Po tym liczba kotów na jego profilu wzrosła do czterech. To szybko rozniosło się wśród fanów, zachęcając do głosowania na utwór numer 4. Naver oraz reszta koreańskich internautów zdenerwowali się na tych fanów.

Jego emotka na profilu zmieniła się teraz na myślącą buźkę.

To ważne, ponieważ Kang Daniel może zostać przez to wyeliminowany z show.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *