Członkinie Soyeon i Boram nie wezmą udziału w ostatnim comebacku zespołu T-ARA

6 maja zostało potwierdzone, że comeback T-ARA w sześcioosobowym składzie ostatecznie nie odbędzie się. Kontrakty członkiń ulegają przedawnieniu 15 maja! 

Wszystkie 6 członkiń zespołu początkowo miało kontynuować grupowe aktywności aż do połowy czerwca, czyli do czasu wydania ostatniego wspólnego albumu zespołu i koncertu. Jednakże członkinie SoyeonBoram najwidoczniej zmieniły zdanie zanim wytwórni udało się zaproponować jakieś rozwiązanie.

Comeback girl bandu odbędzie się w czteroosobowym składzie: Qri, Eunjung, Hyomin oraz Jiyeon, będą musiały jeszcze raz nagrać wszystkie piosenki.


AKTUALIZACJA: MBK przekłada datę comebacku

MBK Ent. potwierdziło informacje o członkiniach Soyeon i Boram, które postanowiły zakończyć swoje aktywności z zespołem. T-ara nie będą mogły użyć w albumie piosenek, na których nagrane są głosy Soyeon i Boram dlatego też pozostałe członkinie będą zmuszone nagrywać utwory ponownie. Data comebacku została przełożona, nie odbędzie się on 1 czerwca.

Jak się okazuje odwołano także nagranie reality show z udziałem girl bandu, do którego zdjęcia miały rozpocząć się pod koniec miesiąca.

 

https://twitter.com/MagicalSn/status/861041978049314816

 


cr: (1)

2 comments

  1. Priya Reply

    Szkoda. Myślałam, że ostatni raz zobaczę je wszystkie. Trochę głupio, że tak nagle zdecydowały. Przecież wiedziały nie od wczoraj kiedy kończą się kontrakty i same zgodziły się wziąć udział w promocji. A teraz coś takiego, jeszcze zrobiły dodatkową robotę resztę dziewczyn, bo muszą nagrać od nowa album. Według mnie zachowały się naprawdę nie w porządku. No, ale cóż, nie wiemy z jakich przyczyn to zrobiły, dlatego nie można obiektywie je ocenić. Tak czy inaczej, czekam na T-ara! 🙂

  2. Suzzzi Reply

    Mam nadzieję ze dojdzie do tego comebacku… przez tyle lat Tara zmagaly sie z skandalami i problemami i nawet teraz na sam koniec działalności grupy nic się nie zmienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *