Lee Dong Gun zrobił uroczą niespodziankę Jo Yoon Hee z okazji pierwszej rocznicy jej audycji radiowej

Niedawno Lee Dong Gun i Jo Yoon Hee zaskoczyli wszystkich informacją o tym, że są oficjalnym małżeństwem oraz, że spodziewają się dziecka.

9 maja Lee Dong Gun pojawił się jako specjalny gość w audycji KBS Cool FM „Jo Yoon Hee’s Raise the Volume”, żeby wesprzeć i pogratulować swojej żonie z okazji pierwszej rocznicy jej programu. Miał jedynie zadzwonić do radia podczas audycji, ale zaskoczył ukochaną, pojawiając się tam osobiście podczas trzeciej części programu.

Lee Dong Gun rozpoczął segment, przedstawiając się jako „mąż Jo Yoon Hee”. Jo Yoon Hee zaczęła:

„Podczas tego roku, podczas którego byłam DJ’em w radiu wiele się zmieniło. To pierwszy raz, gdy transmituję po tym, jak jesteśmy oficjalną parą i nie wiem, co powiedzieć. Jestem tak bardzo zdenerwowana.”

Potem małżeństwo wyjawiło także kilka uroczych szczegółów, dotyczących ich relacji. Powiedzieli słuchaczom, że ich pierwszy pocałunek miał miejsce w samochodzie. Gdy Jo Yoon Hee została zapytana, dlaczego zakochała się w swoim mężu, odpowiedziała:

„Jego życzliwość i troskliwość. Nie zwracam uwagi na wygląd.”

Mówiła również o tym, jak bardzo Lee Dong Gun o nią dba, kupując jej dobre rzeczy do jedzenia przed i po programie radiowym. Gdy para została zapytana o niezapomniane wydarzenie, które miało miejsce w minionym roku, Lee Dong Gun powiedział:

„Kiedy poczęliśmy nasze dziecko.”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *