Zespół Monsta X świętuje drugą rocznicę debiutu!

14 maja Monsta X świętują swoją drugą rocznicę. Z tej okazji opublikowali ręcznie napisane wiadomości dla swoich fanów – Monbebe!

Shownu:

„Do Monbebe. Minęły już dwa lata, które były szczęśliwe i pełne niespodzianek. Te chwile zdają się przemijać jak w kalejdoskopie. Ruszajmy dalej… okej?”

Wonho:

„To nasza piękna druga rocznica. Cały ten czas, który razem spędziliśmy był wspaniały. Wszystko, przez co przeszliśmy razem sprawiło, że jestem szczęśliwy. Idąc dalej, zawsze będę starał się lśnić dla Was.”

Minhyuk:

„Spędziliśmy razem 63,072,000 sekund. Chcecie wciąż dzielić z nami ten czas? Lubię Was, kocham Was.”

Kihyun:

„Do Monbebe. Monbebe! Monsta X ma teraz 2 lata! Wiecie, że to wszystko dzięki Wam, prawda? Będę pracował ciężej, żebyście nas nie opuścili. Do zobaczenia, Monbebe! Dziękuję!

Hyungwon:

„Do Monbebe. Gratulacje z okazji drugiej rocznicy! Mam nadzieję, że ten czas, który przetrwaliście był wartościowy. Starajmy się dalej dopóki nie będziemy świętować dwudziestej rocznicy!”

Jooheon:

„Do Monbebe. Mamy obecnie 2 lata… Wow… Niesamowite. Ja, Lee Jooheon, będę pracował coraz ciężej. Gratulacje z okazji naszej drugiej rocznicy!”

I.M:

„Do moich kochanych Monbebe. Od 14 maja 2015 roku minęły dwa lata… Płakaliśmy i śmialiśmy się razem, podczas gdy kwiaty rozkwitły, a świat obrócił się dwa razy. Czas, który spędziliśmy razem, lubiłem go, nieważne co robiliśmy, więc bądźmy razem przez długi czas. Kocham Was!”

Gratulujemy Monsta X oraz Monbebe dwóch lat razem!


cr.: (1)

1 Comment

  1. Nickey Reply

    Woow, już dwa lata minęły, a ja wciąż mam wrażenie, jakby byli zespołem rookie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *