Grupa The Legend wygrywa rozprawę w sądzie przeciwko swojej agencji, zespół się rozpada

W ostatnim wywiadzie były członek boy bandu, Jaehyuk potwierdził to o czym fani spekulowali od dłuższego czasu – The Legend rozpadli się!

Rok temu dotarły do nas wieści, że boy band zamierza walczyć w sądzie o unieważnienie swojego kontraktu ze swoją wytwórnia (jak na ironię) nazywająca się SS Entertainment, która rzekomo nie zapewniała chłopakom odpowiednich warunków do życia: w mieszkaniu brakowało gazu i prądu. Członkowie zespołu nie posiadali również samochodu, który dowoziłby ich na aktywności promocyjne ani zapewnionego odpowiedniego programu szkoleniowego (treningów).

 

Boy band The Legend będzie walczył w sądzie o unieważnienie kontraktu

Po 9 miesiącach okazuje się, że grupa wygrała sprawę w sądzie! W rezultacie ich kontrakty zostały anulowane, a to oznacza, że zespół The Legend przestał istnieć.

 

W wywiadzie dla OSEN Jaehyuk wyjawił:

Kiedy w maju 2016 roku pojechaliśmy na Music Bank wiedzieliśmy, że to prawdopodobnie nasz ostatni, wspólny występ.. W tamtym czasie nie mieliśmy ani swojej ekipy, ani własnego menadżera, ani nawet własnego samochodu. Osobiście dowoziłem członków zespołu na Music Bank własnym autem.

Przykre było to, że nasz CEO (prezes) nie robił kompletnie nic, aby to zmienić. Razem z resztą chłopaków w końcu zebraliśmy się na odwagę i postanowiliśmy działać. Wiedzieliśmy, że to może kosztować nas sporo i prawdopodobnie już nigdy nie wrócić na scenę w komplecie ale postanowiliśmy walczyć o swoje prawa!”

 

 

Po tym jak ich kontrakty zostały anulowane, każdy członek zespołu postanowił pójść w swoją stronę. Jaehyuk zamiast opowiadać o rozpadzie postanowił podziękować fanom za wspólnie spędzony czas!

 

„Naprawdę szkoda. Mimo iż nie byliśmy rozpoznawalnym zespołem cieszyłem się każdym występem na scenie z chłopakami! Bardziej niż pieniądze przyjemność sprawiało nam to, że dawaliśmy coś z siebie innym ludziom. 

Wszystko to zostało zrujnowane przez chciwość jednej osoby. (…)

Jest nam przykro i oczywiście przepraszamy naszych fanów z całego serca. Nie będziemy już grupą. Każdy z nas postanowił pójść swoją ścieżką. Chcemy się skupić na nauce, ukończeniu studiów i odbyciu służby wojskowej. 

Roi, będzie się promował w Chinach najprawdopodobniej jako aktor. 

Chang sun i Lito zamierzają teraz odbyć służbę wojskową. 

Jeśli o mnie chodzi, póki nie dostanę wezwania do wojska skupię się po prostu na pracy – tworzeniu nowej muzyki. Właśnie spędziłem w studio cały dzień! To czego nie mogłem wydać za czasów The Legend opublikuję teraz. Po służbie wojskowej być może spróbuję swoich sił w aktorstwie”. 

 

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *