Najbardziej wyczekiwana drama roku, „Circle” – 5500 chętnych do wzięcia udziału w fanmeetingu z obsadą

Stacja tvN, przez którą drama “Circle” ma być transmitowana zorganizowała 19 maja specjalny fanmeeting, żeby dać niecierpliwym fanom możliwość spotkania się z obsadą! 

W fanmeetingu wzięli udział aktorzy grający głównych bohaterów:  Yeo Jin Goo, Kim Kang Woo, Gong Seung Yeon oraz An Woo Yeon i oczywiście reżyser – Min Jin Gi.

Lee Gi Kwang nie mógł wziąć udziału w wydarzeniu ze względu na zaplanowane wcześniej własne aktywności.

Oczekiwania odbiorców względem “Circle” są wysokie. Będzie to pierwsza drama z gatunku sci-fi, thriller tej stacji.

5500 osób zapisało się do wzięcia udziału w spotkaniu z aktorami ale dostępnych było zaledwie  250 miejsc. Tuż przed emisją pierwszego odcinka obsada dramy wyraziła swoją wdzięczność, odpowiadała na pytania fanów, a także robiła sobie z nimi zdjęcia.

Młody aktor Yeo Jin Goo został między innymi zapytany o to jakie kobiety lubi. Odpowiedział:

Urocze dziewczyny, które lubią dużo zjeść.”

Kim Kang Woo ujawnił, że dobrze bawi się na planie zdjęciowym wraz z idolem-aktorem Lee Gi Kwangiem.

„Praca z nim jest przyjemna, czuję się jak na randce. Nasz bromance w tej dramie to coś co odbiorcy zdecydowanie polubią!” 

Yeo Jin Goo ujawnił też, że dobre aktorstwo i doskonała reżyseria to dwie rzeczy, których widzowie mogą się spodziewać po tej produkcji.

„Tak wiele osób ciężko pracuje nad „Circle” aby stworzyć jej oryginalny klimat. To produkcja telewizyjna ale posiada scenografię i efekty specjalne, których nie powstydziłby się dobry film.”

Kim Kang Woo:

“To drama, która będzie trzymać Was w ciągłym napięciu.”

Gong Seung Yeon:

To produkcja dla tych osób, które lubią szukać wskazówek. Jednak żeby coś znaleźć musicie oglądać uważnie obie historie.”

An Woo Yeon:

“Dodatkowym plusem dramy są piękni aktorzy, którzy sprawią, że przyjemnie się ją będzie oglądało! Starajcie się zapamiętać jak najwięcej z każdego z odcinków, to pomoże Wam rozwiązywać zagadki!”

Fabuła:

Akcja dramy będzie rozgrywać się w dwóch światach: rok 2017 (Beta Project) i  rok 2037 (Brave New World).
Na Ziemi pojawiają się kosmici, którzy aby ratować gatunek ludzki zaczynają kontrolować nasze emocje.

W Beta Project (2017) głównym bohaterem jest student WooJin (Yeo Jin Gu), którego brat bliźniak Beom-Gyoon (An Woo-Yeon) śledzi najeźdźców z kosmosu próbując odkryć ich sekrety. Pewnego dnia Beom-Gyoon znika bez śladu, a WooJin zostaje tym samym wplątany w tajemniczy spisek związany ze zniknięciem brata.


W Brand New World/Smart Earth (2037) obserwujemy życie społeczeństwa doskonałego – wszyscy ludzie są szczęśliwi i bezpieczni ponieważ ich emocje są w pełni kontrolowane. W tym idealnym świecie dochodzi jednak do niespodziewanego morderstwa. Do śledztwa w tej sprawie zostają przydzieleni: detektyw Jun Hyuk (Kim Kang Woo) oraz policjant Lee Ho Soo (Lee Gi Kwang). 


Tajemniczy incydent zniknięcia studentki połączy te dwa światy.

Pierwszy odcinek „Circle” zostanie wyemitowany 22 maja (poniedziałek).


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *