Girl band SISTAR rozpadnie się po wydaniu albumu. Członkinie napisały wzruszające listy do fanów

SISTAR potwierdziły, że kończą grupową promocję wraz z końcem maja (31.05.2017), kiedy to zostanie wydany ich single album!

Agencja zespołu, Starship Entertainment wydała oficjalne oświadczenie:

Girl band SISTAR rozpadnie się po wydaniu majowego single albumu. Jesteśmy aktualnie w trakcie negocjacji z członkiniami zespołu. Chętnie podpiszemy z nimi nowe kontrakty, aby mogły promować się solo.”

 

Według doniesień Hyorin i Soyou chcą kontynuować swoją karierę jako piosenkarki (solo), natomiast Bora i Dasom prawdopodobnie zmienią branżę na aktorstwo.

SISTAR zadebiutowały w czerwcu 2010 roku. Przez siedem lat promowały się jako grupa. 31 maja powrócą z nową i ostatnią piosenką.

 


 

List Dasom

 

„Jest tyle rzeczy, które chciałabym Wam przekazać. Myślę, że powinnam zacząć od podziękowań.
Dziękuję Wam za wspieranie i kochanie nas przez te 7 lat! Patrząc z perspektywy czasu
, wydaje mi się, że miałyśmy udaną karierę jako zespół. Oczywiście bywały trudne momenty ale dzięki Wam, naszym fanom udawało nam się je przetrwać.

Decyzję o rozpadzie podjęłyśmy wspólnie. Każda z nas ma swoją ścieżkę którą pragnie podążać. Szczerze mówiąc nadal mamy nadzieję, że będziecie nas wspierać w indywidualnych aktywnościach. Zamierzamy ciężko pracować aby odpłacić Wam za waszą miłość! Dziękuję za wszystko!”

Bora

 

Star1 witajcie! Tu wasza Bora z SISTAR.
Co roku powtarzam Wam, naszym fanom, abyście byli szczęśliwi i zastanawiam się, czy ostatnie siedem lat było dla was szczęśliwe?

Dla nas, członkiń SISTAR czas spędzony ze Star1 był bardzo radosny i cenny. Czuję, że nawet ciężką pracą nie byłam w stanie pokazać swojej wdzięczności za waszą miłość i wsparcie. Mam do siebie poczucie żalu, bo wiem, że mogłam przykładać się do pracy jeszcze bardziej kiedy SISTAR aktywnie się promowało. To fani motywowali mnie do pracy i obiecuję, że w przyszłości będę pracowała jeszcze ciężej.

Razem z resztą dziewczyn zdecydowałyśmy, że będziemy się wzajemnie wspierać ale w indywidualnych aktywnościach. Obiecuję, że jeszcze wiele razy nas zobaczycie i że wciąż będziemy dla was ciężko pracowały.
Star1, dziękuję Wam, że zawsze byliście przy nas. Dzięki Wam zawsze jestem szczęśliwa, kocham Was! 

Soyou

 

 

Minęło już siedem lat. Razem przeżyłyśmy szczęśliwe momenty i trudne momenty, jednak te trudne momenty były mniej trudne dzięki moim koleżankom z zespołu i Wam drogie Star1. Patrząc z perspektywy czasu na czas spędzony z fanami mam do siebie żal, że nigdy nie byłam w stanie Wam się zrewanżować za wasze wsparcie i miłość. Bez względu na to, co będę robiła w przyszłości, nigdy nie zapomnę SISTAR i Star1. Bardzo Was kocham, jest mi przykro ale jestem też wam ogromnie wdzięczna. Wrócę do Was z dobrą muzyką. Zawsze bądźcie szczęśliwi!

Hoyrin

Drogie Star1, które zawsze nas kochały i wspierały.

Witam, z tej strony liderka SISTAR, Hyorin.

SISTAR zadebiutowały już siedem lat temu! Czas spędzony z Wami i moimi koleżankami z zespołu był jak dobry sen. 

Wkrótce rozpoczniemy nowy rozdział w naszym życiu.
Dlatego nadszedł czas, żeby po raz kolejny Wam serdecznie podziękować.
To była dla mnie przyjemność śpiewać i występować dla Was. Nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie odpłacić się za Waszą miłość.
Mam nadzieję, że wesprzecie nas i nasze marzenia. Chcemy teraz rozwijać się indywidualnie.
Kocham i zawszę będę kochała wszystkie Star1 oraz moje koleżanki z zespołu.
Bardzo Wam za to dziękuję.

 


cr: (1) (2)

2 comments

  1. Nickey Reply

    Czuję pustkę? Chyba pustkę. Albo coś więcej. Czarną dziurę. Były (są i będą) w 5 moich ulubionych girlsbandów, ten rozpad to katastrofa. Czekam na solowe piosenki Soyou i Hyorin. Kolejny świetny girlsband się kończy 🙁

  2. Karo-Chan Reply

    Jestem totalnie załamana kolejnym rozpadem mojego ulubionego zespołu.. Pierw 2NE1, a teraz one ? Bardzo jestem z tego powodu załamana, ale jestem im wdzięczna za ostatni album jak i również kibicuje im w dalszej drodze życia i życzę im dalszej sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *