10 rzeczy, które zrozumieją tylko fani SEVENTEEN!

Minęły 2 lata od debiutu tych trzynastu chłopców! Przez ten czas wydarzyło się naprawdę wiele rzeczy. SEVENTEEN stworzyło mnóstwo wspomnień!

Moment w którym poślizgnęliśmy się i wpadliśmy w to diamentowe życie zaowocował pastelową, energiczną i wywołującą śmiech przejażdżką kolejką górską, która trwa do dziś. Nikt z nas na pewno nie ma zamiaru wysiadać. Ten post to zbiór wspomnień, które napotkaliśmy po drodze.

1. „Dino, czyim dzieckiem jesteś?”

http://12fools.tumblr.com/post/139118147254/forever-jeonghans-baby-trans

Dosłownie przy każdej możliwej okazji Jeonghan torturuje Dino tymi słowami i będzie to robił aż maknae nie skończy trzydziestki. Mówi się, że miłość matki jest bezwarunkowa, ale to wkracza na zupełnie nowy poziom.

2. Epicki freestyle rap Joshui.

Mimo że Joshua znajduje się w vocal unit, wiadomą rzeczą jest to, że urodził się, aby być raperem. Ale ponieważ nikt w hiphop unit nie jest w stanie dorównać jego flow i rymom, Pledis było zmuszone zrobić z niego wokalistę dla dobra grupy. Dopóki mixtape Joshui nie zostanie wydany, Carat muszą zadowolić się kompilacją jego freestyle rapu.

3. Jak wielu członków ma sobowtórów?

Jun naprawdę wygląda jak Heechul z Super Junior, Hoshi to jeden z bohaterów Adventure Time, Suga z BTS mógłby być ojcem Jihoona, który swoją drogą przypomina także pokemona Skitty, The8 to z pewnością kuzyn BamBama z GOT7, a Vernon to zaginiony wnuczek Leonardo DiCaprio…. Czyżby całe SEVENTEEN zostało sklonowane w jednym laboratorium?

seventeen hoshi - Buscar con Google:

Nie zapominajmy także o wpadce Sehuna z EXO podczas ISAC, kiedy to Jeonghan został pomylony z Johnny’m z NCT. Czy to coś oznacza…?

4. Nieśmiertelna miłość Hoshi’ego do SHINee.

Hoshi został zauważony przez swojego idola, którego bardzo podziwia. Właśnie o tym marzy większość fanów. Jego fanboy’owa dusza nie gaśnie nawet teraz, gdy SHINee stali się także jego rywalami na scenie muzycznej.

5. Woozi i jego gitara niosąca postrach.

http://bangtan-your-boys.tumblr.com/post/121110902623/seventeen-fans-omg-woozi-is-so-small-and

Pomimo jego… kompaktowej sylwetki, Woozi nie jest osobą, z która powinno się zadzierać. Uwaga: jego aura wystarcza, aby mężczyźni o wiele wyżsi od niego drżeli ze strachu. Powyżej przykład pierwszy. Cierpiący Mingyu.

6. Niezwykle zapadające w pamięć partie Vernona.

http://seokjin-ish.tumblr.com/post/143381069396/iconic-vernon-lines

Ach, no i jeszcze: “Kidney function is not a right; it’s a privilege.”

7. „High quality English”.

Posiadanie dwóch członków, którzy mówią płynnie po angielsku na pewno sprawia, że inni także są w stanie czegoś się od nich nauczyć. Od debiutu całe SEVENTEEN poprawiło się znacząco, ciągle próbując (i czasem przegrywając z ciężkim wyzwaniem).

8. Kichający Mingyu.

http://adoretexts.tumblr.com/post/155032915707/mingyu-sneezes-minghao

Kichanie Mingyu to przewlekła dolegliwość już od czasów przed debiutem i do tej pory nie ma żadnej poprawy. Jednak niezależnie od tego, czy Mingyu kicha w rękę bądź też centralnie w kierunku innych członków zespołu, Carat martwią się o jego zdrowie. Miejmy nadzieję, że przynajmniej nabył jakiś środek do odkażania dłoni…

9. Logo, które ciągle zasłania twarz Juna.

https://esssveeeteee.tumblr.com/post/150919782660/jun-throughout-all-4-eras-3-hes-changed-so

Mike Wazowski w świecie k-popu to właśnie on. Loga programów muzycznych to jego najwięksi wrogowie. Mimo wszystko Jun lśni dla nas coraz bardziej.

10. Zdolności aktorskie Wonwoo.

Choć w SEVENTEEN to Jun uchodzi za dobrego aktora, Wonwoo również mógłby sprawdzić się w tym fachu. Gdy mówi, czas zdaje się zatrzymywać. Czekamy na dramę z Wonwoo i Sohye w rolach głównych!

Zespół SEVENTEEN świętuje dwa lata od debiutu. Miejmy nadzieję, że przejażdżka, na którą nas zabrali będzie trwała jak najdłużej! Które wspomnienie związane z SEVENTEEN jest waszym ulubionym?


cr.: (1)

2 comments

  1. Vanja Reply

    Po obejrzeniu ich zdolności z języka angielskiego normalnie popłakałam się ze śmiechu…i jak tu nie kochać SEVENTEEN? Takie pocieszne z nich chłopaki;)))

  2. Cinnamon Roll Reply

    „English Time with Seventeen” to najlepszy try not to laugh challenge ever..
    damnn, Seungkwan przez ciebie przegrałam na 0:00 – „Englishy time~”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *